5 подкастів про бізнес, мистецтво, науку, психологію

Аудіоподкасти – це хороший спосіб заповнити вільний час корисними лекціями, якісною музикою та цікавими інтерв’ю. Розповідаємо про українські подкасти, які можна слухати у транспорті, під час сніданку, на пробіжці та перед сном.

WAS.MEDIA


Де слухати: Soundcloud, iTunes

 

Якщо ви завжди хотіли дізнатися, яка людина на смак і хто був першим українським тревел-блогером 250 років тому – варто послухати серію подкастів від історичного онлайн-журналу WAS.MEDIA. Аудіоісторії не перевантажені датами й історичними деталями та легко сприймаються на слух.


 

"Акустика тіней"


Де слухати: mixcloud, iTunes

 

У циклі аудіопрограм "Акустика тіней" журналістка та поетка Іванна Шкромида розповідає про класиків світової літератури. Кожен подкаст присвячений біографії одного письменника: Буковскі, Гемінґвею, Камю, Гессе і т. д. В одній аудіодоріжці поєднуються цікаві факти з біографії, коментарі літературознавців і музика Pink Floyd, Radiohead, Moderat. Наразі доступно 15 випусків "Акустики тіней".

Подкасти від журналу "Куншт"


Де слухати: Soundcloud

 

Науково-популярний журнал "Куншт" випустив три аудіоісторії про жінок-вчених: Марію Склодовську-Кюрі, Лізу Майтнер і Розалінд Франклін. Вони зробили неймовірні відкриття й реалізувати себе у світі, де жінки були позбавлені багатьох прав.

 

WiseCow

 


Де слухати: iTunes, Soundcloud

 

WiseCow – це проект з безкоштовними лекціями, який у 2016 році створювався у форматі відеолекторію. Пізніше лекції про літературу, кіно та історію випустили також в аудіоформаті. Тут можна знайти курс про золоті часи Голлівуду, історії про непрості стосунки культових письменників з алкоголем, історію українського кінематографа за 100 хвилин.


 

Подкасти КМБС


Де слухати: mixcloud

 

Короткі аудіоінтерв’ю із викладачами Києво-Могилянської бізнес школи (kmbs). Якщо ви плануєте відкрити або вивести на новий рівень свій бізнес, ймовірно, вам будуть цікаві подкасти на теми "Бірюзові організації. Принципи та практики холакратії", "Як HR має розшифрувати потреби бізнесу?", "Партнерство в бізнесі" тощо.

Джерело: bzh.life