Це історія, що розпочинається із зустрічі головних персонажів на Ейфелевій вежі. Алан отримавши повне розчарування в житті, вирішує звести з ним рахунки. У найвідповідальніший момент він «випадково» знайомиться із тим, хто обіцяє навчити його свободі, а гарантією стане життя головного героя. Алан обіцяє виконувати різноманітні завдання, які дивовижним чином змінюють його життя.
"Ти пережив ситуації, які тим чи іншим чином закарбувалися в тобі, спричинивши формування твого світогляду, твоєї манери поведінки, твоїх стосунків з іншими, емоцій. Як наслідок те все не працює, якщо казати по правді. Якщо житимеш так і надалі життя твоє буде нічогеньке. Отже, треба провести певні операції, щоб змінити його."
Книги з мотивації мають різну форму. “Бог завжди подорожує інкогніто” також можна віднести до цієї категорії літератури, проте це швидше художня оповідь, у якій ховаються серйозні речі. Цікавий сюжет поєднаний з практичними порадами для особистого зростання, а нашу увагу притягує загадка: ким ж насправді є таємничий незнайомець?
Ніколи не оцінюйте книгу по обкладинці та назві - перше, що хочеться сказати, взявши в руки книгу. Адже вона не належить до духовної чи релігійної літератури.
У чому ж феномен книги?
Це книга, яка наводить на роздуми, а в головному персонажі і в його вчинках кожен зможе побачити частинку себе. Роман читається легко, але водночас змушує задуматись над багатьма життєво важливими питаннями. Ідеальний варіант для людей, яким подобається психологія, а саме людини і людських стосунків. Насолоджуйтесь цією книгою, не пропускаючи жодного рядка і дайте собі час на обдумування.
Лоран Гунель - автор книги, французький письменник та психолог. Відомий також своми іншими книгами, такими як “День, що навчив мене жити”, “Пробудження”, “Людина, що хотіла бути щасливою”. Тому познайомившись із однією книгою, сміливо можете прямувати до книгарні, де вас чекатимуть ще декілька робіт автора.
Цитати із книги:
Життя не шкодує страждальців – воно додає їм іще страждань.
Ставлення людей до мене залежало від моєї власної поведінки… Я сам впливав на їхню реакцію.
Людина мститься тоді, коли їй вчинили зле. Помста – злий вчинок у відповідь. Себто людина сама стає рівною своєму кривднику, переймає його дії.
Доведено, що людям подобаються лише ті, хто свідомо робить вибір і живе так, як справді хоче.
Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.