Хто з нас не дивився «Відчайдушних домогосподарок»? Серіал в якому фантастичною була кожна жінка, але найбільше всі захоплювались красою Габрієль Соліс.
Пройшло десять років і вона з екрану телевізору каже, що виглядати треба сяюче, а не втомлено. Пошепки і, ніби ховаючись від когось, щоб ти відчула унікальність інформації.
Що ти зробиш? Наступного разу в магазині точно звернеш увагу, адже з’являється відчуття, що тобі його порадила давня подруга. Думаю, що при поганому настрої ти точно його купиш, адже ти цього варта!
Один з найвідоміших слоганів косметологічної продукції, який переконує тебе, що варто придбати, варто винагородити себе, варто оцінити себе гідно. Та чи виходить воно так насправді?
Купуючи крем, ти купуєш обіцянки і платиш за все: красивий офіс, задоволених працівників, зірку на екрані та прикрашену етажерку з косметикою.
Тому ніколи-ніколи не довіряйте тому, що вам обіцяє виробник. Навіть наполовину. Ми довіряємо тільки фактам. А факт – це склад продукту, який стоїть перед вами, його текстура, термін зберігання, упакування і, найголовніше, наскільки часто ви бачите його рекламу в мережі.
- Круті нішеві засоби світяться тільки в обмеженої кількості людей. PR-сектор легко розсилатиме засоби Garnier, але явно поскупиться на Estee Lauder. Чому? Тому що це не окупиться.
- Нова формула – не обов’язково краща за стару. Достатньо змінити процент одного складника, щоб це вважалось новим засобом.
- Якщо не підходить засіб з лінійки, то скорше за все вона вся вам не підійде. Основа формули в них однакова.
- Всі креми однакові. По факту, але не по суті. Дорожча формула – дорожча молекула. Вона може бути стабільнішою, глибше проникати, мати менше побічних дій, краще накопичуватись. До чого це я? Іноді справді варто заплатити більше.
- Триста інгредієнтів в одному засобі не працюють. Забудьте. Тому так яскраво вистрілили The Ordinary, навіть не маючи на початку стабільних формул. У вас на обличчі не може одночасно існувати хімічний завод. Склад повинен бути простим і прозорим.
- Азіатський ринок. Європейський ринок. Американський ринок. Не повірите, але ТОП-засоби у всіх свої. Навіть ТОП-складники. Тому одразу зрозумійте, що краще, коли основу догляду складають засоби одного регіону.
Є ідеальний колір Pantone, який обирається раз на рік і стає трендовим.
Індустрія вміє обирати такі інгредієнти. 2018 рік – рік центелли азіатської. Про неї знали й раніше, але тепер кожен бренд має її в своєму арсеналі.
2019 – рік пептидів. Тренд задала Корея, як і останні декілька років.
Тому зараз нам будуть розповідати про необхідність зволоження, про їх унікальність як білкового будівельного матеріалу і про те, що вони мають бути на полиці в кожного.
У мене до вас тільки одне запитання: У вас кожного року нове обличчя? Бо в мене ні, тому при бажанні і можливостях можна кожного року пробувати щось нове, але я б порекомендувала познайомитись з тим, що працює вже роками.
Вітамін С
Стандартний ранковий компонент, який має антиоксидантну дію, нейтралізує шкідливий вплив сонця та дарує шкірі сяяння. Ми шукаємо в складі: аскорбілфосфат магнія(MAP) або аскорбілфосфат натрія(SAP). Саме вони демонструють найвищу стабільність, а завдяки цьому і найкращий ефект.
Цинк
Один з фундаментальних інгредієнтів в лікуванні акне, тому що здатен регулювати виділення себуму, паралельно чинячи вплив на структуру самої шкіри.
Ніацинамід
Лікувальний ефект, він зменшує запалення при акне, регулює виділення себуму, частково звужує пори.
Ретинол
Похідний вітаміну А, який використовується і для проблемної, і для вікової шкіри. Один з найсильніших компонентів, які доступні на ринку. Вводиться по правилу «ретиноєвих сходинок», поступово і потребує використання сонцезахисних засобів.
Гліколева кислота
Найбільш поширений пілінг, який ви часто зустрічаєте в салонних процедурах, але можете ним користуватись і вдома. Коротка формула цієї кислоти дозволяє їй глибоко проникати в шкіру, і крім ексфоліації чинить зволожуючу дію. Для кого найкраще підходить? Для сухої або вікової шкіри. Вона забирає перші ознаки старіння епідермісу.
Саліцилова кислота
Її почали використовувати одною з перших і саме вона зарекомендувала себе найкраще в боротьбі з акне, тому що чинить протизапальну і антисептичну дію. Завдяки високій ліпофільності вона працює, навіть в волосяному фолікулі, чим попереджує виникнення комедонів. Непогано працює вона і з рубцями. Кому звернути увагу? Дівчатам з проблемною шкірою та акне.
Мигдалева кислота
Це те з чого варто починати новачкам. Досить велика молекула не дає йому глибоко проникати, проте з усіх фруктових кислот вона показала найбільшу ефективність в лікуванні акне. Вона хороша ще й тим, що може використовуватись навіть влітку і в жаркому кліматі, тому що не має високої фотосенсибілізуючої активності. Хто обирає? Дівчата з жирною та комбінованою шкірою, схильною до висипань. Новачки в роботі з кислотами.
Автор статті відомий косметолог @dr.melnyk.anastasiia. У своєму блозі Анастасія розповідає величезну кількість важливої та неймовірно ЧЕСНОЇ інформації, яку ви більше ніде не знайдете, обов'язково підпишіться на її instagram!
Вам також може бути цікаво