Як оновити спальню за вихідні?

Якщо ваша душа потребує у змінах - то варто змінювати! А що найпростіше змінити тут і просто зараз? Так, вірно - це ваша кімната, і для цього не обов'язково витрачати тисячі, просто ввімкнути креатив та творити!

Переставте меблі - це простий спосіб закрити відразу кілька завдань: ви можете змінити загальний вигляд кімнати, а так само змінити пропорції, і за допомогою перепланування зовсім інакше зонувати простір.

Оновлення колір стін
Банка фарби, 3 години роботи, і ви в новій кімнаті!

Змініть ковдру і композицію з подушок
Це один з найпростіших способів привнести щось новеньке в спальню. Експериментуйте з матеріалами, візерунками, квітами, поміняйте чохли на подушки і, взагалі, можна хоч кожен день укладати їх по-новому.

Змініть тумбочки
А якщо немає бажання або можливості змінювати саму тумбочку, то просто декорують її по-новому: нова ваза з квітами, фотографії в рамках, нова підбірка книг, і черепашка з прикрасами - уже з'явиться свіже відчуття.

Переставте світло
За допомогою світла можна кардинально змінювати простір, не роблячи більше нічого. Просто спробуйте! Затишок надають низькі джерела світла (настільні лампи, бра, торшери), а не ця поодинока лампа в центрі стелі.

Автор: @oiaoooa