ТОП 7 українських брендів купальників та пляжних аксесуарів

Купальник - це той елемент гардеробу, який доповнюватиме літній відпочинок не один сезон. Тому ми цінуємо комфортні та якісні моделі, щоб омріяний комплектик завжди викликав усмішку. 

Обрати новий купальник, зібрати друзів та провести вихідні біля водойми в релаксі!
Створимо твій ідеальний літній образ біля басейну разом із українськими брендами?

А що, якщо ми скажемо, що існують купальники, які захищають від сонця, як крем SPF 35?
Знайомтеся, Pitaya — бренд інноваційних купальників, що пропускають дозований рівень ультрафіолету, дозволяють засмагати навіть під купальником, швидко сохнуть та дуже яскраво виглядають. Бренд переконаний, що майбутнє за інноваціями, турботою про здоров'я та навколишній світ.
Що не менш цікаво, обираючи один купальник, ви одразу додаєте нові образи до свого гардеробу, адже можете носити як на відпочинку, так і кожного дня.

[ Якість, витонченість, комфорт ]
У цих трьох словах формується філософія бренду. 2 AMOR - це про сучасність та вишуканість водночас, базові моделі з урахуванням актуальності. Місія полягає в тому, щоб кожна дівчина відчула свою красу та унікальність через вироби.
Серед асортименту ми хочемо підкреслити сети (топ і шорти) із сіточки, що ідеально доповнює пляжний образ.

"Stay Yourself, Be Bitchin'" - залишайся вірним собі та не змінюйся під чужі бажання.
Бренд унісекс кепок та шоперів з мотивуючими та компрометуючими фразами. Останнім дропом якого була колекція кепок ceo of overthinking та ceo of Bad Decisions: про іронічний погляд на проблеми з якими ми стикаємося кожного дня.
Редакції September особливо до душі припав шопер "Не твоя квіточка" та рожева кепка "Smartass".

LUCKYREEF - це про індивідуальність у будь-якому прояві! Той самий бренд купальників, що відшиває замовлення за персональними мірками. Вільне поєднання моделей (топи та бікіні), величезний вибір фактур, принтів та кольорів тканини – дає свободу для творчості та прояву своєї індивідуальності.
Особливу увагу рекомендуємо звернути на принт "зебра", який є актуальним цього сезону та базовим водночас.

Atelier H3 - український бренд, що створює одяг та аксесуари з акцентом на простоту форм, зручність та яскраві кольори. Літній Medusa Drop створений для комфортного  відпочинку, незалежно від того морський пляж це, чи велике місто. Тут заховалися твої ефектні кольори, які розбавлять базовий гардероб.
Наш вибір - та сама панама Medusa Вucket Hat, яка стане найкращим сонцезахистом цього літа!

Останній, але не менш красивий бренд купальників та нижньої білизни у нашій добірці. Універсальний із довгими зав'язками чи неймовірний суцільний в улюблених кольорах? Ментоловий колір покорив нашу душу, залишилося обрати довершену модель, або ж декілька)
Наша мета - щоб кожна дівчина, яка планує відпочинок змогла знайти свій ідеальний купальник. 
Орієнтуємось в першу чергу на зручність та комфорт для свого клієнта.

Оптична селекція у самому серці Києва. Місце, що об'єднало актуальні бренди світової та незалежної оптики. IVSL - це також про ремонт окулярів, встановлення і тонування лінз та профілактичну підтримку ваших улюбленців. 
Надихаємо людей відрізнятись, мислити не стандартно та створювати свій власний унікальний стиль. 

Якщо ви спеціаліст/-ка у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.