"Невидима" українська вишивка від денім-бренд WhyNotDenim

Український денім-бренд WhyNotDenim випустив ніжну капсулу під назвою Ukrainian DNA із “невидимою”  українською вишивкою. 

 

Особливість першого повоєнного релізу бренду в тому, що на вже звичному для нашіх шанувальників денімі з’явилась ніжна, ледь помітна вишивка українського автентичного орнаменту. Колір вишивки навмисно підібраний максимально не контрастний, тон в тон до тканини. 

Коли була затверджена ідея “невидимої” вишивки і почалась робота над самим орнаментом, то виявилось, що звичний для нас довгий орнамент з ромбами, дуже схожий на ДНК людини. Так народилась концепція Ukrainian DNA.

 

Частинку свого генетичного коду у вигляді українського орнаменту WhyNotDenim пропонує носити з собою цим літом. Капсула складається із 9 речей натуральних кольорів, які ідеально поєднуються між собою.

 

Наша ДНК – у символах волі та свободи. Орнамент – оберіг для кожної з нас.

"Ми вважаємо, що не обов’язково кричати про свій патріотизм і любов до Батьківщини, аби бути справжньою українкою. Це все і так завжди з нами, у нашій ДНК. Тому вишивка на речах майже непомітна, але власниця одягу завжди буде відчувати себе під захистом української сили."

 

Всі речі доступні на сайті бренду.

WhyNotDenim у соціальних мережах:

Instagram 

Facebook

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is . В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю