Як стати успішною?

Хто з нас не мріє про нове, щасливе життя, де є і любов, і визнання, і гроші, і дорога машина з величезним будинком у три поверхи?

 

Про те, як стати успішною людиною, написано сотні книг і статей, знято тисячі відео. Але більшість авторів приділяє увагу саме тому, як побудувати бізнес та розбагатіти.

І це зрозуміло, адже ми живемо в матеріальному світі, де головний атрибут успіху - це гроші і все, що з ними пов'язано.

У цій статті ми поговоримо про те, як стати успішним в істинному значенні цього слова. Адже мати на банківському рахунку мільйони – ще не значить бути щасливим, а бути багатим – зовсім не означає, що ви досягнули справжнього успіху.

Але що значить «істинний успіх»? І що характеризує по-справжньому успішну людину?

Головний критерій справжнього успіху – якнайкраще реалізувати себе в улюбленій справі не заради грошей, а заради внутрішнього потенціалу (таланту, схильності). І цим принести користь світу.

 

Щоб не звернути з цього шляху, багаті та успішні люди, чиї імена не сходять зі сторінок журналу «Forbes» , живуть за особливими правилами. Що це за правила?

Ми зібрали найважливіші принципи успіху і сьогодні поділимося ними.

Правило успіху №1. Живіть так, ніби кожен день для вас може стати останнім

Так, можливо, смерть - не найкраща тема для роздумів. Адже думати про те, що тебе може не стати в будь-який момент – не є природним для людини.

Але якщо хочете зрозуміти, як стати успішним, почніть з розуміння того факту, що життя коротке!

 

Ви не можете знати, КОЛИ це трапиться. Але ви в силах зробити все, щоб ваше життя було максимально повним, радісним і щасливим просто зараз.

Важливо намагатися проживати кожен момент вашої реальності. Так, саме проживати, а не намагатися «перетерпіти» сьогоднішній день, який вас не влаштовує. Не потрібно прагнути швидше потрапити в майбутнє, потрібно навчитися жити одним днем.

Ключові особливості успішної людини - жити сьогоднішнім днем ​​і вкладатися в нього повністю!

Перестаньте відкладати бажання і цілі «на завтра». Вкладайте максимальних зусиль в їх досягнення вже сьогодні!

 

Як сказав Джон Леннон:

Життя - це те, що з тобою відбувається, поки ти будуєш плани.

Розуміння того, що життя непередбачуване, а смерть завжди несподівана, має мотивувати вас з кожним днем ​​ставати все кращою і кращою версією себе! Це повинно спонукати вас вкладати світло і енергію в кожен день, у стосунки з кожною людиною.

 

Подумайте, а якщо цей день - справді останній? Що ви можете зробити просто зараз, щоб залишити після себе добрі спогади і зробити вагомий внесок в життя свого оточення? Що ви можете зробити зараз, щоб вас запам'ятав світ?

Правило успіху №2. Для вас немає нічого неможливого!

У головах багатьох з нас міцно засіла установка, яка називається «Неможливо». Виховання, народна «мудрість», особистий досвід ... Неважливо, звідки з'явилося це переконання, важливо те, що воно заважає нам жити щасливо.

 

Скільки зруйнованих надій пов'язано зі словом «неможливо»?

• «Хочу стати співачкою, але пробитися на сцену неможливо!»;

• «Мрію переїхати в Грецію, але зараз це неможливо: кредити, робота, старенькі батьки»;

• «Хочу відкрити свою справу, але в нашій країні неможливо вести бізнес чесно».

А ще:

• «Занадто складно і довго»;

• «Я вже не в тому віці»;

• «Мені це не під силу»...

 

Десятки подібних думок змушують вас задовольнятися посереднім життям, посередньою роботою, посередніми стосунками, посереднім житлом і та ін.

Але...

Повірте, немає нічого такого, чого ви не могли б зробити або досягти! Якщо в історії світу є хоча б одна людина, яка змогла зробити щось, то і ви можете це зробити.

 

Звичайно, ніхто не говорить, що буде легко! Але це означає, що все можливо і досяжно! Потрібно просто усвідомити і прийняти ідею, що ваша мрія може здійснитися.

 

Багато відомих особистостей радять і вчать, як стати успішним. Так, їх історії унікальні і особливі. Але все-таки більшість з них погоджуються з думкою про те, що в цьому світі немає нічого неможливого. І як тільки ти починаєш будувати план досягнення своєї мрії, нереальне перетворюється в досяжне.

 

А тому - сміливо ставте цілі і будуйте плани їх досягнення.

Напишіть декілька пунктів про те, що потрібно зробити, щоб жити життям мрії, а потім дійте!

Правило успіху №3. Не витрачайте сили і час на те, що не робить вас щасливим

Це правило дуже просте і в той же час неймовірно складне. Адже історично склалося, що ми, слов’яни, відомі якраз своїм терпінням. Терпіти незручності і позбавлення, переступати через себе і власні бажання заради інших - все це буквально зашито в наш генетичний код.

Але цю програму можна і потрібно «ламати».

Успішна людина знає: досягти успіху можна тільки тоді, коли ви вкладаєте свої сили і енергію в те, що дійсно любите.

 

А якщо те, що ви робите, не приносить вам щастя, краще припинити це просто зараз!

Пригнічує робота? Спробуйте знайти те, що вам буде до душі. Не радієте від спілкування з деякими людьми? Так навіщо ви витрачаєте на них свій час? Перейдіть на людей або справу, які вас дійсно запалюють і надихають.

 

А якщо те, на що ви витрачаєте свою енергію, робить вас хоч трішки щасливішими, якщо це просуває вас до мети, то продовжуйте! В іншому випадку - це не варто ні хвилини вашого дорогоцінного життя.

Звичайно, може знадобитися деякий час і зусилля на те, щоб зважитися і перебудувати свій звичний спосіб життя. Почати робити тільки те, що приносить щастя, не для всіх легко! Але ви зможете!

Намагаючись зрозуміти, як стати успішним, частіше ставте собі питання: «Чи почуваюся я більш щасливим від того, що роблю?»

Правило успіху №4. Будьте собою. Завжди, без винятків!

Сумно бачити, як мільйони людей живуть не своїм життям і роблять не те, що вони хочуть. Просто тому, що одного разу вони взяли приклад з таких само нещасних людей. І найчастіше ці люди - батьки.

Як правило, існує два варіанти «успадкування» життєвого сценарію. Або людина повністю повторює сценарій своїх батьків, або, навпаки, всіляко намагаючись не повторити їх долю, починає гнатися за уявними ідеалами, нав'язаними суспільством. І в тому, і в іншому випадку людина залишається нещасною.

 

Озирніться і подумайте, чи своїм життям ви живете і чи свої мрії прагнете втілити? Можливо, те, чого ви так хочете, насправді лише чужа цінність, ідеал, нав'язаний кимось іншим?

Як стати успішним? Запам'ятайте просту істину: єдиний шлях до успіху - бути собою.

Складно стати великою людиною, коли намагаєшся догодити іншим людям або відчайдушно прагнеш бути на когось схожим, а ще гірше - витрачаєш життя на те, щоб утерти комусь ніс своїм успіхом.

 

Так, повторюючи і копіюючи життя інших (успішних і відомих), ви можете нажити певні статки. Але чи принесе цей шлях вам справжнє щастя і задоволення?

Тільки коли ви прямуєте власним шляхом, ви відкриваєте справжні можливості для реалізації потенціалу, закладеного у вас вищими силами.

 

Візьміть собі за правило:

• Ніколи не порівнювати себе з іншими, адже ви - унікальні і неповторні;

• Ніколи не боротися з оточуючими, намагаючись принизити їх своїми досягненнями;

• Ніколи нічого і нікому не доводити;

• Ніколи не намагатися догодити всім, поступаючись власними інтересами.

Все це - марна трата вашого внутрішнього світла та енергії.

Правило успіху №5. Все, що потрібно вам для досягнення успіху, вже є всередині вас

Думки формують нашу реальність. Ми можемо думати, що нам чогось не вистачає, фіксувати увагу на потребі і жити в стражданні. А можемо зосередитися на тому, що вже у нас є для щастя і досягнення успіху.

 

Відсутність потреби породжує достаток. Коли ви підходите до життя з позиції достатку, то починаєте притягувати до себе нові можливості. Коли припините шукати джерело щастя ззовні, ви виявите його всередині себе і тим самим притянете ще більше щастя в своє життя.

Застосувавши такий підхід і усвідомивши суть достатку, ви більше не будете прив'язуватися до речей або подій. Адже ніщо з того, що приходить до нас ззовні, не є істинним ключем до щастя.

 

Справжнє щастя укладено всередині самої людини. Це світлий стан душі і розуму.

Ймовірно, зараз у вас виникло питання: «А який зв'язок між відсутністю прихильності до матеріального і успіхом?» Адже успіх, як ми знаємо, вимірюється матеріальними цінностями: кількістю нулів на банківському рахунку, розміром будинку, маркою машини і брендами одягу. Заради цього люди і прагнуть успіху...

 

Але саме в цьому і полягає головна помилка. Намагатися досягти треба не матеріальних речей, а щастя. Адже головний критерій справжнього успіху і є щастя.

Що найдивніше - цей важливий елемент успіху вже є всередині кожного з нас. Просто почніть фіксувати свою увагу саме на ньому, і ваше щастя буде множитися з неймовірною швидкістю.

Правило успіху №6. Оточуйте себе тільки хорошими людьми

Чудова Фаїна Раневська якось сказала:

Життя занадто коротке, щоб витрачати її на дієти, жадібних чоловіків і поганий настрій.

Ця відома фраза найкращим чином ілюструє те, що для досягнення щастя вам потрібно викорінити зі свого життя негатив і все те, що провокує його появу!

 

Щастя - це джерело ваших життєвих сил. Воно, як двигун, виробляє енергію, необхідну для руху вперед, розвитку і досягнення цілей. А негатив, навпаки, гальмує вас.

Так спілкуючись з неприємними людьми, ви даремно витрачаєте свої сили і час. Через це ви стоїте на місці або навіть робите крок у протилежний від вашої мети бік. Том намагайтеся уникати такого спілкування.

 

На жаль, іноді навіть близькі люди можуть стати джерелом негативу. Мама, сестра або чоловік можуть не підтримувати ваші прагнення, можуть погано ставитися до вашого захоплення або просто не розуміти ваших ідей. Звичайно, це не означає, що вам потрібно викреслити їх зі свого життя. Ні. Вам потрібно максимально компенсувати негатив потоком позитивної енергії.

Для цього намагайтеся оточувати себе людьми, які несуть в цей світ позитивну енергію.

 

Знайомтеся і спілкуйтеся з тими, хто поділяє ваші погляди. Підживлютейся від них позитивом і мотивацією. Ті, хто розуміють ваші прагнення та ідеї, будуть заряджати вас і штовхати вперед. Це одна з основних практичних рекомендацій, що пояснює, як стати успішним!

Правило успіху №7. Фокусуйте увагу на перемогах

На шляху до успіху і щастя можна легко спіткнутися через негатив: невдалий досвід, засудження і неприйняття оточення.

 

Але вам не можна звертати на це увагу! Якщо ви раптом сфокусуєтеся на негативі, то почнете помічати одні лише поразки. Ви притягнете їх до себе в ще більшій кількості. Адже саме так працює закон тяжіння.

 

Намагаючись досягти успіху в улюбленій справі, ви неминуче будете помилятися та щось втрачати. Але разом з тим, на цьому шляху вас чекатимуть нові досягнення, радощі й перемоги. Фокусуйтеся саме на них! Оптимізм і позитивне мислення - це головні риси успішної людини.

Ви можете загострити увагу на якійсь неприємній подіії і сприйняти її як катастрофу. А можете розцінити її як урок, взяти цей досвід з собою і рухатися далі.

Пам'ятайте, на що спрямовані ваші думки, те і матеріалізується.

 

За допомогою думки ви можете притягнути все, що завгодно: потрібні події, люди, матеріальні статки. Ви можете навіть залучити потрібну суму грошей, працюючи з підсвідомістю.

Ми самі формуємо реальність через ті думки і почуття, які всередині нас зараз.

Почніть фокусуватися на позитивних думках і емоціях. Помічайте хороші вчинки та риси інших людей, фіксуйте приємні моменти і ситуації, що з вами відбуваються. І будьте щиро вдячні за те хороше, що є в кожному моменті життя.

 

Як стати успішним, а головне - щасливим і реалізованим?

Застосовуйте ці сім порад щодня, і незабаром ваше життя почне змінюватися.

Нові знайомства, можливості, пропозиції, подарунки долі і дивовижні збіги обставин ... Всесвіт приведе вас туди, куди вам потрібно!

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is . В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво