Що робити, коли немає світла?

Зима близько і потрібно бути готовими. Щодня українці перебувають на межі небезпеки, яка, на жаль, постійно глобалізується. Через ракетні удари по критичній інфраструктурі практично у всіх регіонах України відбуваються віялові відключення електроенергії. Тому, потрібно пристосовуватися до життя без світла.

 

Що робити, коли немає світла?

1. Альтернативні методи, які можна використовувати замість свічок:

 

— Світлодіодна стрічка — працює від постійного струму і підключається до джерела струму з постійною напругою, може працювати від батарейок;


— гірлянди на батарейках — можуть працювати до 2-3-х днів; а середньому горять 24 години яскраво, потім яскравість буде знижуватися поступово;

 

— світлодіодні ліхтарі — дуже компактні і максимально економно витрачають електроенергію з акумулятора або батарейки;

 

— гасова лампа — в інтернеті такі лампи називаються "туристичні", але для них необхідно запастися і гасом;

 

— генератор — найпростіший, який допоможе включити пару лампочок, чайник — обійдеться в кілька тисяч гривень, але є і більш серйозні варіанти.

2. Як щодо ванни із свічками?

 

Якщо ви заздалегідь побачили на сайті відключень свою адресу та точний час, то як щодо гарячої ванни? Повірте, ви зможете по-справжньому розслабитися і забути про тривоги. Додайте у воду побільше піни, ароматних гелів, спеціальної солі та бомбочки для релаксу. І не забудьте про різні ефірні олійки. Для невимушеної атмосфери акуратно розкладіть свічки та увімкніть улюблену музику. Усе! 

 

Вечір для розслаблення готовий!

 

3. Фільми від Netflix

 

Пам'ятаєте, що ви можете скачувати фільми, серіали і переглядати їх без інтернету? Якщо заздалегідь обрати улюблене кіно, гарантуємо дуже милий вечір без турбот. Якщо ви не любите переглядати фільми на самоті, запросіть друзів або кохану людину. 

 

Фільми, які варто переглянути: "Вілла "Романтика", "Найщасливіша дівчина на світі",  "Порпурові серця", "Випадковий візит".

4. Читайте книги з ліхтариком

 

Чому ні? Візьміть журнал або книжку та влаштуйте вечір читання. Лише ви та художня література або щось дуже пізнавальне. І прекрасний наповнений вечір забезпечено.

 

Книги на які варто звернути увагу:

 

"Тисяча пам'ятних поцілунків", Тіллі Коул

"Тільки нікому про це не кажи", Ірена Карпа

"Кравчиня з Парижа", Джорджія Кауфманн

"Рецепт ідеальної дружини", Карма Браун

"Маленька чорна сукня, маленька біла брехня", Лора Стемплер

 

5. Вечір на двох

 

Замовте доставку улюбленої їжі, запаліть свічки, поспілкуйтеся і влаштуйте вечір на двох. Ці моменти особливо цінні, коли навколо багато роботи, метушні та тривог.

 

6. Зіграти настольні ігри, зібрати пазли, lego

 

1. Настільна гра-розмова «Dream&Do Talks: Love»

2. Настільна гра "Між нами" від Memo Games

3. Настільна гра Ти смієшся, ти п‘єш

4. КАРТИ КОНФЛІКТУ

 

7. Можливо помалюємо? 

 

1. Картина "Лінії затишку"

2. Картина "Непереможна Чорнобаївка"

3. Картина "Букет від найріднішого"

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво: