Подорож — це спосіб не лише відпочити, але подумати, абстрагуватися та просто насолодитися. Навіть дещо змінити свої погляди та мислення, а це покращуює наше життя! Тому, дозволяйте собі подорожувати та відкривати нові горизонти.
September підготував для вас перелік порад як купувати квитки дешево:
Порада 1 — купувати квитки заздалегідь.
Якщо ви плануєте подорож заздалегідь, наприклад, від 3-6 місяців наперед, то часто регулярні авіалінії дешевше лоукостів.Радимо у регулярних авіаліній купувати за 3-6 місяців, а у лоукост-авіаліній — від 2-х тижнів до 2-х місяців. Не забувайте, що ціни завжди вищі влітку, оскільки це — високий сезон та пора відпусток. А також ціни високі на свята, під час канікул в школах (в Європі). У низці країн міжсезоння та зима доволі теплі, а ціни на переліт та проживання набагато дешевші: Кіпр, Португалія, Іспанія (особливо Канарські острови), Мальта, Ізраїль.
Порада 2 — день тижня все-таки має значення
Так, у всіх лоукостерів найдорожчі квитки будуть в неділю (дорожче середньої ціни на 15-20%), найдешевші – у вівторок і середу (на 15-20% дешевше). Виліт в п'ятницю і суботу обійдеться вам на 5-10% дорожче. Хоча, наприклад, у Ernest Airlines різниця між днями тижня коливається лише в межах 5%. Ба більше, майже завжди дешевше літати в середині тижня, ніж у вихідні, оскільки більшість людей подорожують у суботу та неділю, в період, коли авіакомпанії підвищують ціни. Хоча, в понеділок бувають найдорожчі рейси. Ціни на авіаквитки також менші, якщо летіти ранковими або нічними рейсами.
Порада 3 — подорожуйте із пересадками
До прикладу, іноді дешевше долетіти до Лондона, зробити пересадку, і потім летіти в Амстердам, ніж летіти безпосередньо до Амстердама з міста вильоту.Щоб скористатися цим методом, з’ясуйте, скільки коштує прямий шлях до пункту призначення. Потім відкрийте Google Рейси та введіть місто призначення, щоб переглянути ціни в аеропортах поблизу. Якщо ви вирішили бронювати рейс із пересадкою, будьте впевнені, що у вас є не менше трьох годин між польотами. Це дасть вам час на випадок затримки першого рейсу.
Якщо залишити тригодинний буфер, ви також покриєте страховий випадок, оскільки більшість страхових компаній вимагає наявність затримки принаймні на 3 години, перш ніж ви зможете подати скаргу за скасований рейс чи рейс, що спізнився.
Порада 4 — шукайте квитки на офіційних сайтах лоукостів
На офіційних сайтах лоукостів завжди будуть найдешевші ціни. Хочемо зазначити, що лоукости не співпрацюють з турагентами, тому на інших ресурсах не буває знижок на такі перельоти. Якщо мати гнучкі дати, то найзручніше скористатися розділом “Пошук тарифів” на сайтах Wizzair чи Ryanair. Якщо шукати переліт лоукостами з пересадкою, то ідеально шукати на сайті Kiwi. Це ідеальна платформа саме для пошуку лоукостів та пошуку найдешевших маршрутів для перельотів. Що важливо, Kiwi дає гарантію на пересадку: якщо запізниться літак чи не встигнути пройти прикордонний контроль, Kiwi підбере інший рейс.
Порада 5 — користуйтеся пошуковиками-агрегаторами
Так як регулярні авіалінії та їхніх рейсів в рази більше, то агрегатори підбирають найдешевші варіанти серед сотні, а також моніторять ціни від турагентів, які іноді дають власні знижки. Найбільш зручними пошуковиками є: Skyscanner та Momondo. Перший пропонує функцію “Найдешевший місяць” та пошук по цілому місяцю, який потрібен. Далі, слід перевірити ціни на сайті авіаліній — може бути дешевше.
Порада 6 — шукайте знижки
Найчастіше знижки роблять лоукости. Wizzair додатково має власний клуб лояльності Wizzair Discount Club — членство на рік окупається вже з 4-им перельотом та діє на 2-х людей. Коли Wizzair робить розпродаж, то для членів клубу застосовуються дві знижки. На Чорну п'ятницю, 8 березня та Великдень також бувають знижки до 30%.
Зокрема, якщо ви студент (або молодший за 26 років), вам доступно багато знижок. Зазвичай можна знайти ціни на 20-30% нижчі від стандартного тарифу. Окрім того, більшість студентських знижок діють і в авіакомпаніях, які є партнерами. Наприклад, Delta пропонує студентську знижку, що означає, що ви можете скористатися нею і в авіакомпаніях-партнерах, таких як KLM та Air France. До речі, коли бронюєте першу поїздку, варто дізнатися про бонуси, кешбеки або картку з нагородами за подорожі.
Подорожуйте та надихайтесь!
Джерело: Блог про подорожі
Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is . В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.
Вам також може бути цікаво: