Зимовий догляд в запитаннях та відповідях

Зимовий догляд — це маркетинг чи необхідність?

Відповідає: @doctor_melnyk

 

В умовах не помірного клімату з чіткими перепадами температур — це гостра необхідність для комбінованоі та жирноі шкіри. Іншим варто ж орієнтуватись на свої відчуття по шкірі.

 

Чому саме їм?

 

Тому що фізіологічно в теплий період в нас більше себуму і дівчата звикли обирати легші засоби, яких не вистачатиме в зимовий період.

 

Чи потрібно змінювати всі засоби?

 

Ні, можна просто додавати проміжні засоби зволоження чи фінішні для захисту перед виходом на вулицю. Ваша улюблена база може залишатись.

А що ж робити з активами?

 

Взимку набагато легше використовувати активи через нижчу активність сонця. Я все ще залишаюсь прихильником активної роботи в холодний період і підтримуючі у теплий.

 

Чи можна використовувати всі компоненти?

 

Так, всі компоненти представлені на ринку доступні Вам в холодний період.

 

А на що особливо варто звернути увагу?

 

На кераміди, сквалан та креми з структурою MLE. Те що раніше називалось «живильними» кремами скоріше було просто засобами для повністю сухоі шкіри. Зараз може бути сироватка, яка відновлюватиме ліпідний шар шкіри і буде при цьому легкою та комфортною. 


У які засоби слід вкладатися? 

 

В активи по запиту і якісну сироватку, направлену на заспокоєння та заживлення. З досвіду такі засоби часто бувають потрібні абсолютно неочікувано.

 

Чи бувають легкими колд-креми?

 

Колд-креми класичні — це креми без вмісту води, що логічно робить іх важкими по текстурі. Як їх можна замінити? Дивіться в слайдах.

 

Чи Spf є обов‘язковим?

 

Буду суб‘єктивною і скажу, що я наплоягаю на ньому тільки людям схильним до пігментаціі, куперозу та розацеа (дає додатковий захист). Якщо УФ менше двох, то це не є обов‘язковим.

Засоби, які рекомендують: 

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю

Вам також може бути цікаво: