Бути красивою: інтерв'ю від засновниці бренду My prof cosm

Один із найкращих та чесних. За якість та відвертість. Про красу та прийняття. 

Бренд My prof cosm — той, хто вражає.

 

Асортимент My prof cosm демонструє як допомагати своєму клієнту бути красивими: як зовнішньо, так і внутрішньо. Кожен продукт, який представлений —  це не просто косметика, це можливість подбати про себе.

 

Редакція журналу September поспілкувалась із засновницею бренду, Кривинчук Альоною, щоб дізнатись усі тонкощі роботи бренду:

1. "My prof cosm" — beauty concept store, який пропагує здорову шкіру, доглянуте волосся та б’юті ритуали. Рокажіть, як виникла ідея створення саме такого напрямку діяльності?

 

До косметології я звернулася через проблемну шкіру. На жаль, тоді ніхто не міг мені надати відповідний догляд та рекомендації. До появи «My prof cosm», я 2 роки працювала практикуючим косметологом у власному салоні. А потім під час вагітності, у мене з’явилась ідея пасивного доходу, який не потребує моєї прямої присутності в кабінеті, однак допоміг би моїм пацієнтам не втратити той результат, який ми вже отримали в кабінеті. Перші роки роботи у сфері краси я не вірила у те, що домашній догляд може зробити чудо. Лише знала, що результат можуть дати тільки салонні процедури, ін’єкції та апарати, але точно не "баночки". Суміжно із цим, я намагалася дати раду із своєю шкірою та перманентними висипаннями. З якого стану я вивела свою шкіру в той, який маю зараз, це заслуга лише домашнього догляду та декількох салонних процедур. І я так повірила в ці "баночки" (справді, помітний яскравий результат від них), що заразила цим усіх підписників.

 

Тепер ритуали краси — це частина способу життя, не тільки для мене, а для — всіх наших клієнтів. 

2. Як відбувається комунікація із клієнтом та вашим брендом?

 

Я намагаюся, щоб в асортименті були засоби як для новонароджених так і для літніх людей.

Мені важливо, щоб незалежно від статі, матеріального положення та стилю життя — кожен зміг знайти для себе «той самий засіб». У нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які вивчають та детально пропрацьовують представлений бренд: склад, дію та текстуру. Спершу, усі навчання та тестування засобів випробовую я, якщо бренд мене вразив — тоді команда розпочинає свою роботу. Перед кожною покупкою, як онлайн так і офлайн ми консультуємо клієнта, та розповідаємо усі особливості застосування — це безкоштовно.

 

Однак, є платні консультації: онлайн та офлайн. Це надають лише спеціалісти із вищою медичною освітою. Детально збирається анамнез. Все відбувається так: клієнти проходять тестування в спеціальному чат-боті, потім заповнюють анкету. Далі, лікарі збирають анамнез та детально усе розпитують. Усе відбувається в залежності від того чи це онлайн чи офлайн.

 

Офлайн — для тих хто має можливість пройти очну консультацію в умовах кабінету із використанням новітнього цифрового аналізатора шкіри, де можна побачити всі проблеми та нюанси шкіри, яких не видно неозброєним оком.

Онлайн — все відбувається в зручному месенджері, із фото. 

 

Опісля консультації, кожен клієнт отримує розгорнуту характеристику свого стану шкіри та схему домашнього догляду. 

3. Як ваш бренд пропагує цінність саме домашніх засобів? 

 

На моїй особистій сторінці @aliona_kryvynchuk, я розповідаю про свій досвід, знімаю свою б‘юті рутину, пишу дописи про складні речі простими словами. Часто завдяки моїм історіям, клієнти потім приходять в «My prof cosm» із скрінами та навіть без консультації вже розуміють, що вони потребують очищувач для шкіри, тонік, сироватку та крем. Розуміють поетапність їх нанесення та ефект, який можна отримати. 

 

Зараз ми готуємо дещо нове, будем невдовзі запускати свій освітній проект, але після навчання з My prof cosm — потреба в консультаціях від косметологів буде мінімальна. Адже, вони зможуть самі собі обрати відповідний догляд.

 

4. Як ви обираєте серед усіх брендів, які у вас представлені?

 

"My prof cosm — це фільтр, який допомагає нашим клієнтам заощадити круглу суму грошей, не скуповуючи всі банки світу за блогерами і тд."

 

Усі бренди та засоби — протестовані особисто мною та, дійсно, найкращі. Я детально усе аналізую, розпочинаючи від складу засобу, де і як він виробляється, які документи має — до того, які менеджери є представниками в Україні, а також — чи дотримані всі умови транспортування і тд.

 

У 2022 році я була запрошена в Італію в Davines Village в м. Парма, де народились такі бренди, як — Comfort Zone та Davines. На власні очі я побачила весь цикл виробництва: від того, як росте рослина на грядці, потім перетворюється в лабораторії в екстракт і далі вже на заводі як це все фасується в тару та набуває того вигляду, який ми вже бачимо на полицях. Це неймовірний досвід, який дуже допомагає в роботі з клієнтами надалі. 

6. Що важливо, щоб ваш клієнт знав про бренд?

 

Слоган нашої компанії — be beautiful inside & out. А засоби які є на полицях «My prof cosm» в цьому неодмінно допоможуть. Ми пропагандуємо здорову шкіру, доглянуте волосся та бюті ритуали. Домашній догляд — це не просто косметика. Це спосіб полюбити та подбати про себе.

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю

Вам також може бути цікаво: