Інстаграм тренди 2021

2020 рік можна вже сміливо назвати роком «естетичних профілів у  інстаграм», але також 2020 рік довів, що якщо ви хочете, щоб профіль був  по-справжньому цікавим, популярним та успішним – треба створювати незвичну та унікальну красу.

 

2021 буде відрізнятися особливими кольорами, розкладками та обробкою, про які ми зараз і розповімо.

Темні відтінки

Тренд на мінімальну обробку фото у темних відтінках стає головним 2021. Тобто навіть якщо на фото є яскраві кольори, вони мають бути лише акцентними. Звісно, робити чорні фото лише заради тренду не варто, оскільки загальний вигляд вашої сторінки буде не естетичним.

 

Найкращим способом зробити такі фото, є просто зменшення яскравості вашої камери на момент, коли ви робите фото (натиснувши два рази на екран, на опустивши бігунець світла до низу).

Мінімалізм

Тренду вже не один рік, але ми вирішили нагадати вам про нього, адже у 2020 ми любили фотографувати їжу аж ніяк не мінімалістично, але це вже трішки позаду. 2021 вимагає чистоти кадру, деталі, текстури. Але не забувайте розбавляти мінімалізм у своїй стрічці і іншим стилем. 

ВИ

Стильні образи, незвичне позування, селфі – тренд у розпалі! І головне – пам’ятайте, ви прекрасні, ви унікальні, не варто думати, що у вас можуть не вийти такі фото.

Каліграфія

Красиві, надихаючі слова на прекрасній текстурі – ось що зможе розбавити ваш профіль та дати у ньому простору. Більш того, такі картинки ідеально вписуються у профілі. Також, як варіант, ви можете робити фото з надписами. Це можуть бути сторінки журналу, вивіска улюбленого кафе, заголовок до розділу книги.

Розмиті фото

Звісно тренд, але з ним варто бути обережним. Обирайте цей ефект для фото, на яких це дійсно доречно, та лише розбавляйте ним профіль.

 

Якщо вам важко зробити розмитий ефект, його можна легко зробити у програмі Snapseed, обравши подвійну експозицію, та наклавши те саме фото.

Неординарні фото

Часто для натхнення ми заглядаємо у Pinterest, чи у інші профілі улюблених блогерів, і, не розуміючи того самі, повторюємо фото інших, і цим створюємо тисячі схожих один на одного профіль, яких майже нікому не потрібний. Тому ми радимо вам надихатися іншими роботами, але створювати щось своє, особливе, з ефектом «Вау!»

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is . В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво