Як прикрасити будинок до різдвяних свят

Ще трішки — і всіх чекають справжні різдвяні канікули. Ми перестанемо бігти, метушитися, намагатися усе встигнути, дозавершити всі справи, а просто зупинимось. І видихнемо. Це буде лише ваш час, присвячений сім'ї. Усе навколо сяятиме від різдвяного яскравого інтер'єру, а ви загорнетесь у теплий плед, міцно обіймете найрідніших людей, вип'єте гарячого глінтвейну та насолоджуватиметесь цим періодом. 

 

September підібрав варіанти декорації вашої оселі, аби кожен момент у ній запам'ятався:

Різдвяні вінки

Оскільки атмосфера Різдва розпочинається на порозі квартири, то слід спочатку приступити до різдвяного віночка. Новорічний декор не повинен бути занадто яскравим. Досить використати 2-3 відтінки, які легко поєднуються між собою, тоді усе буде виглядати стильно і красиво.

 

Знайти різдвяні вінки можна тут: @majsternya_brunka, @marmurflowers, rozetka

Різдвяний камін

Камін  — атрибут Різдва, тому оздобити його можна як тільки заманеться. Тільки б вам подобалось!

Як прикрасити сходи до Різдва

Загалом, прикрасити сходи можна не тільки за допомогою ялинових гілок і сніжинок, а й відповідно до вашого стилю декорування будинку. Використання в оздобленні світлодіодного підсвічування або гірлянд дозволить сходам виглядати чарівно завжди. Також рекомендують залучати до прикрашання атласні стрічки. 

Декорація різдвяного столу

Декілька порад для прикрашання столу: 

 

1. Можна розмістити декоративну композицію в центрі столу
2. Оформити стіл текстильними доріжками (уздовж або поперек), на яких розмістити новорічні прикраси.
3. Використати індивідуальні декоративні елементи, розмістивши їх на столових приладах або посуді кожного гостя.

Ще більше декорацій

Різдво — ваше свято, тому саме вам обирати стиль, але пам'ятайте, що всі декоративні елементи мають бути витримані в одному стилі або, хоча б, в одній колірній гамі. Тоді все нагадуватиме казку!

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is . В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.