Організація простору вдома

Дім - це місце, куди ми повертаємось щодня. Місце, де можна сховатися від шуму міста та зануритися у свою рутину. Тому неймовірно важливо вибудувати навколо себе затишну оселю, яка буде наповнювати вас та надихати на нові звершення.

Менше візуального шуму 

У щоденній метушні досить легко звикнути до великої кількості дрібниць, які нас оточують. І саме вони створюють візуальний шум, а в результаті —  можуть часто відволікати.

Наш мозок знаходиться у постійному стресі, потрібно завжди кудись бігти, щось робити, когось слухати… Варто залишити це ззовні: не перенасичуйте домівку зайвими речами — цього достатньо поза вашою оселею.

Час попрощатися з речами, які більше не приносять користі та задоволення 

Ретельний відбір того, що вас оточує означає, що кожна річ відображає вашу особистість.

Спробуйте поглянути на свій дім, немов ви бачите його вперше. Чи подобається вам усе? Можливо є закутки, які так і хочеться прибрати? А усі магніти на холодильнику переносять вас у спогади, чи можливо просто створюють візуальний шум?

Відчуйте себе гостем у своєму ж домі. Це класна практика, щоб поглянути на життя зі сторони. 

Привило 5-ти хвилин

Метод із тайм менеджменту, який із легкістю можна використати, щоб не створювати вдома зайвого безладу. Не відкладайте миття посуду на потім, якщо на це піде лише декілька хвилин. Те ж стосується речей, які ми потім десь складемо чи повішаємо на їхнє місце. 

Менше сміття 

Щоб менше прибирати - спробуйте нести менше сміття додому. Замість великої кількості пакетів - декілька шоперів. Замість пластикових пляшок - еко горнятко чи термос. Якщо вас більше цікавить тема еко-звичок, рекомендуємо до перегляду відео від Ebaut. 

Перетворіть наведення ладу вдома у свій вид медитації 

Здається слово «прибирання» у багатьох асоціюється з тим, що хочеться відкласти на потім. Але можливо варто додати трішки магії у цей процес? Ввімкнути улюблену музику, запалити свічки, які створюватимуть атмосферу та наповнять квартиру неймовірним ароматом.

Та спробувати відволіктися від навколишнього світу і поглинути у свої думки та мрії, а чиста оселя в результаті стане бонусом.

А також пам’ятайте, що варто наводити порядок вдома лише за умови, що вам це принесе задоволення. Адже зусилля витрачені на прибирання будуть варті чогось, тільки якщо це робитиме нас щасливішими. В процесі або ж результаті)

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво: