Створюємо скандинавський інтер'єр разом із JYSK

Наповнювати душею своє місце сили, свій дім. Додавати речі, якими хочеться милуватися кожного разу, як проходиш повз. Такі думки наштовхують на онлайн шопінг або ж похід до улюбленого магазину з товарами для дому. Погоджуєтеся?)
 

Дім — як гардероб, який хочеться змінювати щосезону. Додавати щось новеньке, навіть, якщо це дрібнички у вигляді нової подушки чи вази для квітів. Або ж змінювати не лише візуально, але й через запах за допомогою аромадифузорів. 
 

Редакція September разом з JYSK створили добірку із більше ніж 40 позицій, які запали у наше серденько. Тут зібрали усе! Від тарілочок та свічок до обідніх столів та садових меблів. 

Коли ви обираєте щось в JYSK, ви не тільки додаєте затишку домівці та покращуєте настрій. Кожна покупка може стати частинкою благодійності та допомоги. 

Благодійні ініціативи від JYSK

Купуючи благодійні наліпки, небайдужі покупці мережі магазинів JYSK долучаються до збору на механізований комплекс для розмінування, організований разом з благодійною фандрейзинговою платформою United24. Протягом тижня з 22 по 28 червня вдалося зібрати 197 273 гривень!

Також JYSK проводить збір з нагоди Дня Української Державності, який триватиме з 27 липня по 2 серпня. Корпорація ставить за мету допомогти придбати багатофункціональний комплекс, призначений для розмінування, який допоможе очистити землю від боєприпасів, протипіхотних та протитанкових мін, а головне — зберегти життя саперів. Віримо, що зможемо зробити це разом!

Щоб підтримати ініціативу, купуйте благодійну наліпку в цей період за будь-яку вартість (мінімальна ціна 20 гривень) і долучіться до цієї надважливої справи!
[ Більше інформації про акцію знайдете тут ]

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво: