Великий гайд: де купити свічки? Хоча ніби все навколо в свічках

Улюблений сезон свічок - це коли їх повсюди дуже багато, а ти не можеш обрати ту саму, особливу. Сьогодні редакція September підготувала великий гайд різноманітними свічками, а також поради для догляду, щоб вони вам довго слугували. 

Поради по догляду за свічками:

  • Перше запалення свічки: дозвольте свічці погоріти принаймні 1 годину, щоб віск на поверхні розтопився. Це дозволить рівномірно розплавити всю поверхню свічки та уникнути тунелювання. Тунелювання – це ефект воскового «тунелю», що виникає по центру вашої свічки.
  • Підрізайте гніт перед кожним запалюванням. Полум’я буде чистішим і яскравішим, і гніт не закручуватиметься в дивні форми. А також це запобігатиме закопчуванню скла свічки.
  • Свічку рекомендовано не задувати, а перекривати надходження кисню (наприклад, кришкою або спеціальним приладом для гасіння полум’я, снаффером). Не рухайте свічку, поки віск повністю не застигне.
  • Розташовуйте свічки на рівній, термостійкої поверхні, далі від протягу і кондиціонера. Не залишайте палаючу свічку без нагляду, тримайте далі від дітей і тварин.

Аксесуари для свічок:

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.