Зимовий декор: що додати, щоб створити затишок

Створювати красу та затишок вдома - це обов'язковий пункт, який приходить із настанням зими. Сьогодні редакція September створила добірку для вашого натхнення із декораціями для нового сезону. Ми рекомендуємо уважно усе переглянути, звернути увагу на матеріали, текстури, деталі, щоб зрозуміти, що саме подобається вам, а тоді приступити до створення затишку у своїй домівці. 

Бантики

Бантики - це однозначно тренд сезону. А у зимових відтінках або ж у кольорах вашого інтер'єру, цієї зими виглядатимуть неймовірно! Також бантики можуть доповнити ваші підсвічники, різдвяні віночки, ялинку чи гілочки.

Віночки

Щороку цей елемент декору красиво доповнює наші домівки. Штучні віночки або ж із хвої красиво виглядатимуть на дверях у поєднанні із широкими атласними стрічками. Їх також можна покласти на комод, доповнивши високими свічками та гірляндами. 
На прикладах віночки із: хвої, шишок, голочок. 

Деталі на ручках дверей

Саме дрібнички додають затишку! Милі дзвіночки, бантики чи хвоя красиво доповнять ваші дверні ручки у кімнатах. 

Зірки

Взимку, коли сонце сідає рано, вдома хочеться додавати чим більше теплого світла. Класними варіантами стануть грлянди та зірки із теплим сяйвом. 

Для вашого натхнення:

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.