Весна — сезон сіяти

Весна. Ми часто чуємо, що то є час нової енергії, коли все розквітає та оживає в природі.
Як використати цей улюблений багатьма сезон для власного блага та ефективності?

Жити тепер

Для початку давайте позбавимося відчуття, що наше справжнє життя почнеться колись там, у майбутньому, коли «буде більше грошей», «буде більше можливостей», «зайві кілограми та зайві люди зникнуть», а ще «криза/війна/хвороба/проблемні відносини/тяжке минуле пройдуть». Ми хибно вважаємо, що тільки тоді, можливо, настане омріяне життя. Це помилка. Велика помилка.
Ми йдемо шляхом самовдосконалення завжди, але щастя вже зараз в тобі й навколо тебе, тож прийми його. Це такий собі виклик — повірити просто, що ти можеш бути щасливою тепер і кожну мить.


Ти живеш зараз. Ти дихаєш зараз. І ти заслуговуєш на щасливе життя вже зараз, хай що заважає тому.

 

*Радимо почитати більше на тему життя у моменті тепер

 

Весна — це час попіклуватися про майбутнє

Ми звикли розписувати свої цілі та плани після нового календарного року, але природа працює дещо інакше. Все починається весною. Це сезон нового відліку та запуску природних процесів. Весною квітнуть дерева, прокидається все живе, засівається земля, яка потім дасть урожай. Подивіться на природні явища, як на метафору, аби ми в цей час розквіту почали з новою силою сіяти у майбутнє, яке потім принесе плід.


Виріши для себе, просто прийми рішення, що ти починаєш вкладати, сіяти у нове. Пам’ятаєш, що твоє рішення це надзвичайна рушійна сила? Використай енергію цієї пори року для власних досягнень та цілей. І неважливо чи це буде щось велике, чи мале. Головне, що твоє!

 

Дбаємо про власне, а не дивимось на чуже

Можна надихатися іншими людьми, можна ділитись досвідом та брати приклад, але тримайте баланс, адже вчителі нам дані, аби ми навчились самостійно рухатись.

 

Ті ж самі персоналіті з ютубу та інстаграму, дівчата! Ви нічим ні гірші від них! У вас своє унікальне життя, розум і краса. У кожного свої прекрасні шляхи! Добре дивитись на когось та надихатись, беручи для себе користь, але творіть власне життя!

 

Уявіть, що садите дерево у саду... Адже ви будете поливати та глядіти його, очікуючи на плоди. Ви зрадієте плодам свого дерева більше, аніж плодам дерева у чужому саду, правда ж?! Саме ваше дерево буде годувати вас та приносити радість.

 

Любі дівчата, полюбить своє життя, скажіть «дякую» за нього і ви швидко побачите багато-багато плодів!