Цілі відділи книгарень переповнені книгами про те, як стати успішними. Кожен день Інтернет обіцяє поради та трюки, щоб «досягти успіху в усьому». Навіть у нашому журналі є безліч статей про те, як бути успішними в житті і як розвинути дуже успішний світогляд.
Поради про те, як стати успішними - всюди. У певний момент оскільки всі вони включають в себе практично однакові установки, це може здатися шумом. Скільки книги вчать вас протилежного -
бути неуспішними? Уявіть собі що ви б знали про ці поради, тоді ви б змогли уникнути цих кроків, щоб збільшити шанси на успіх.
Що ж, ось 7 моделей поведінки, які точно не приведуть до успіху!
1. ВИ ПРОВОДИТЕ ЧАС, ОБГОВОРЮЮЧИ ПРОБЛЕМИ, А НЕ РІШЕННЯ
Обговорення проблем приносить додаткові негативні емоції. Оскільки люди звично відчувають безліч негативних думок протягом дня; нікому не принесе користі додатковий негатив Цю ситуацію поліпшить аналіз проблеми та пропозиція рішення. А ось постійне вказування на проблему і міркування, чому її ніколи не можна вирішити? Не дуже.
Колись у мене був друг, який розлучався з дружиною. Він не міг прийняти реальність, і він впав у депресію, став злим. В результаті, вина перейшла на його дітей, і він зосередився на тому, як він нещасний.
Йому треба було почати думати про кроки для поліпшення самого себе і своєї сім'ї (і, в перспективі, відносин). Постійне зосередження на проблемах не приведуть його до цього.
2. ВИ ЗАНАДТО ГОРДА, ЩОБ НАВЧИТИСЯ ЧОГОСЬ, ЩО ЗНАХОДИТИСЯ ПОЗА ЗОНИ КОМФОРТУ
Для життєвого (і ділового) розвитку необхідно навчитися приймати протилежні думки. Люди, які думають, що вони вже досить розумні все знають, швидше за все, залишаться за бортом. Запам'ятайте: 90% «важливої інформації» генерується кожні два роки. Сьогодні інформація рухається дуже швидко, і всім, щоб залишитися на плаву, потрібно приймати те, що знаходиться за межею їх попередніх знань.
Хорошим прикладом поп-культури є фільм «Доктор Стрендж». Стрендж був дуже гордим доктором і вважав, що краще за нього операцій ніхто не робить, поки він не потрапив в аварію, де серйозно пошкодив обидві руки. Його сильне его не дало йому побороти травму. Але в результаті йому довелося забути про своє его і навчитися всьому з нуля знову, щоб жити кращим життям.
3. ВИ НЕ МОЖЕТЕ НАСОЛОДЖУВАТИСЯ САМОТНІСТЮ
Деякі люди не відчувають себе повноцінними, якщо поруч з ними нікого немає. Неважливо, чи це партнери по роботі, кохана людина, діти, або навіть просто випадкові незнайомці в барі, їм потрібна присутність інших, щоб відчувати підтримку.
Насправді, самотність - це етап у житті, коли ви можете рости. Реальність така, що у кожної людини свій шлях і не у всіх партнер буде поруч постійно. Навіть в шлюбі виділення часу на самих себе - перевірена порада для досягнення успіху.
Час наодинці може бути дуже корисним: ви можете набагато краще зрозуміти, чого хочете, а чого - ні, сильні і слабкі сторони, і, в принципі, що ви шукаєте в житті.
4. ВИ НЕ ХОЧЕТЕ РОБИТИ ПОМИЛКИ
Це, звичайно, стосується страху. Люди, які бояться зробити помилку, докладають багато зусиль заради уникнення або приховування помилок.
Оскільки помилки (і взагалі невдачі) - неминучі, зусилля, витрачені на уникнення помилок витрачені даремно.
Замість цього зусилля потрібно докладати, щоб зробити більше спроб і, фактично, очікувати більше помилок. Провал - це тільки перша спроба навчитися. Це заїжджена фраза, звичайно ж, але вона правдива. Якщо вас спіткала невдача, але ви витягли з неї урок, це ріст.
Люди, які витрачають занадто багато часу на уникнення помилок, не дають собі можливості рости.
5. ВИ РАБИ МИТТЄВОГО ЗАДОВОЛЕННЯ
Це ускладнилося з ростом популярності соцмереж, але пошук сьогохвилинних нагород (наприклад, схеми, як швидко стати багатим, курси, які обіцяю зробити з вас мільярдера) і недооцінка зусиль, потрібних для справжнього успіху - дуже недалекоглядна.
Одномоментні задоволення практично завжди приходять за рахунок майбутніх можливостей.
Уявіть, що у нас для вас дві пропозиції, перше - дати вам 100 доларів сьогодні, а друге - дати вам 1000 доларів, але через рік. Більшість людей швидше за все виберуть перше речення, навіть знаючи, що можуть отримати більше, якщо почекають
В результаті, досягти цілей, які завжди вимагають певної тривалої самопожертви, стало практично неможливо.
6. ВИ ЖИВЕТЕ В МИНУЛОМУ АБО В МАЙБУТНЬОМУ
Люди, які живуть у минулому зосереджуються на тому, що вони зробили або могли б зробити в минулому. Вони звинувачують у всьому свої минулі помилки. Вони сидять і обговорюють як добре щось було декілька років тому.
Люди, що живуть в майбутньому, покладаються на те, що їхнє майбутнє буде краще. Вони кажуть що вони могли б досягти в майбутньому, якщо б вони потрапили в потрібний час в потрібне місце або мали можливості.
Вони не розуміють, що те, що вони роблять зараз - що, частково, було сформовано минулим - стає їхнім майбутнім.
7. ВИ ЛЮБИТЕ КОНКУРУВАТИ З ІНШИМИ
Конкуренція корисна в певних дозах, наприклад, в атлетиці. Але в особистих і професійних відносинах конкуренція надто стає схожою на пошуки зовнішнього визнання, тобто на те, як перемогти інших або стати такими, як вони.
Як сказав Теодор Рузвельт, «Порівняння - злодій радості».
Зайве порівняння також демотивує людей, тому що замість того, щоб бачити їх унікальні сильні сторони, вони дивляться на себе через призму інших. Це джерело мотивації - нестабільне, що робить досягнення дуже важкими.
Це все, що в чорному списку у успіху
Всі повинні прагнути до успіху, задоволення, і щастя в їх власному житті і пріоритетах. Ми всі заслуговуємо цей шанс.
Існують мільйони списків з порадами, як стати успішними. Очевидно, що одні більш ефективні і логічні, ніж інші. Це чорний список, чого потрібно уникати.
Мета залишається тією ж. Уникайте перерахованого вище, і успіх прийде, або хоча б відчуття благополуччя і мотивації. Іноді ви йдете на північ, починаючи дорогу на півдні, і саме так може вас наставити на правильний шлях цей чорний список неуспішних звичок.