7+1 пункт від September: Як скинути вантаж розчарувань та тривог у кінці року, аби вільно увійти у новий

Стаття, котру ви зараз читатимете, призначена для кожної дівчинки та жінки, аби ви змогли відпустити всі скорботи 2020-го року та впевнено увійти в новий рік свого життя.

 

Відчуйте, прислуховуючись до глибинних голосів свого серця та розуму, що саме тут написано для вас. Не поспішайте, заземліться трошки, посміхніться та у спокої прийміть все, що відгукується особисто вам.

1. Не думати про те, чого насправді не хочете. 

Ми постійно фокусуємося на тому, чого насправді не хочемо. Не замислювались над цим? Не помічали?

 

Так, це через страхи. Однак перемога над ними буде вже тоді, коли ви просто відфільтруєте та вхопите думки, які не про світле майбутнє, любов та щирі бажання серця, а про те, від чого ви втікаєте, чого остерігаєтесь у власному житті.

Ми скаржимося та обурюємося, таким чином, утримуючи свою увагу на небажаних речах замість того, аби робити рівно навпаки.

 

Ми так зайняті фокусуванням на поганому і неправильному для нас, що просто забуваємо про свою могутню силу творчої енергії, здатну залучати правильне та хороше у наше життя.

Ми впевнені, що ніхто з нас, дівчат, не хоче для себе бідності, неуспіху, поганих стосунків, невдач, невдоволення своїм зовнішнім виглядом. Ніхто з нас не хоче жити не своїм життям. Тоді чому ми дозволяємо собі думати про все це???

 

*Забираємо свій фокус з того, чого насправді не хочемо. 

2. Прийняти одне єдине правильне рішення, не засуджуючи себе

Це правильне рішення водночас просте як і все геніальне, та складне. І воно обов'язково дасть сили постійно підійматись та йти вперед.

 

Припустимо, що ти не досягла бажаного до теперішнього моменту як планувала. Неважливо зараз з яких причин. Потрібно просто зробити висновки, усвідомити причини та прийняти рішення не здатися. І при цьому не засуджувати себе. Так, можна зріло та тверезо визнати свої слабкі сторони, але продовжувати рухатись без осуду та почуття провини. Проаналізувала помилки, і все – пішла далі. Самоосуд тільки буде гальмувати та пригнічувати. Якщо на деякі цілі та плани тобі потрібно більше часу, то це нормально. Адже життя – твоє. Просто не здавайся. Взагалі. Так просто і сильно, правда?

 

*Прийми рішення просто не здатися. І не засуджуй себе за минуле. Продовжуй рух. 

3. Прийняття = контроль 

Так і не досягла успіху у своїй роботі? Не домоглася бажаної форми? Зізнаєшся, що була не надто старанною та картаєш себе? Все з усіх боків навалилося, що хочеться заховатися?

 

Прийми. Прийми кожну невдачу. Прийми усі удари долі та свій власний темп розвитку. Прийми, що це є у твоєму житті і то не є страшно. Це життя, мила… І воно тільки твоє. А коли ти його приймаєш, то і починаєш контролювати все. Розумієш секрет? Ти приймаєш всі хороші та погані дні, всі невдачі та успіхи, прощаєш собі, відпускаєш і, о, чудо –  ти, і лише ти, далі керуєш на своєму шляху.

4. Аналіз 2020 року. Головні запитання. 

Пропиши собі наступні питання (саме пропиши, аби побачити цілісну картину) та дай чесну неквапливу відповідь:

 

  • Що нового ти дізналась про себе у цьому році?
  • Якими досягненнями ти пишаєшся більш за все?
  • Які нові навички ти освоїла?
  • 5 людей, з якими було найприємніше проводити час. Чому саме вони?
  • Яка книга або фільм вплинули на тебе найбільше? Чому?
  • Які дрібниці були для найбільш приємними у щоденній рутині?
  • Якими словами можеш описати свій психічний стан, котрий був притаманний тобі найчастіше протягом року?
  • Що саме ти б сказала сама собі, якби повернулась у часі на рік назад?

5. Згадати цілі минулих років 

Добре, якщо ви занотовуєте свої цілі кожного року, бо їх можна звірити та проаналізувати себе. Візьміть 2018-ий та 2019-ий рік та продивіться що планували та які досягнення ставили перед собою раніше. Це варто зробити з двох причин:

 

Похвалити себе за прогрес

Адже в щоденній рутині може стиратися це розуміння прогресу, і ми забуваємо наскільки далеко зайшли та чого досягли. Ми навіть можемо не визнавати які ми насправді молодці. Хоча б посміхніться тому, які ви молодці.

 

Тверезо оцінити власну ефективність

Якщо з року в рік бачите у своїх планерах та щоденниках ті ж самі цілі та бажання, які ніяк не реалізуєте, то десь є проблема… І, повірте, це також досягнення зрозуміти свою проблему і реально оцінити становище.

У випадку, якщо ви виповнили заплановане, то поверніться вище до пункту номер один.

 

*Перегляньте цілі за минулі роки, проаналізуйте власну ефективність, визнайте прогрес та тверезо оцініть своє становище.

6. Записати усі свої досягнення

Банально, давно відомо та просто. Але все ж пропишіть чого ви досягли в усіх сферах свого життя: ментальне здоров'я, відносини, кар'єра, освіта, фізичний стан, фінанси. Тільки, будь ласка, не нехтуйте маленькими перемогами та не порівнюйте себе із іншими.

 

*Записуємо усі великі та маленькі досягнення, не порівнюючи своє життя із чужим. Ми знаємо, що у кожної з вас є перемоги. 

7. Перестати боятися майбутнього

Дуже глибокий пункт. Він непростий. Але в нас є всі сили світла та любові, надії та віри, щоб подолати страх перед майбутнім, щоб перестати задихатися від тривог.

 

Давайте разом всередині свого серця, через віру, мов щирі діти зречемося будь-якого страху, що паралізує нас час від часу. Зречися страху, аби увійти у повноту свого прекрасного життя. Живи. Не бійся. Люби.

8. Пам'ятай, що ти не одна і в тебе є SEPTEMBER

Ми ком'юніті та швидкозростаюча сім’я. Ми існуємо заради кожної жінки, заради теплого відчуття єдності та любові. Для тебе. Сезони гроз та штормів обов’язково настануть, адже без випробувань ніяк. Вони потрібні. Та в ці часи просто не забувай, що ти не одна. Ніколи не одна. З тобою твій SEPTEMBER. З тобою твоя сила, енергія, натхнення, радість та любов, сенс жити та сили діяти. 

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is . В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво