Ресурсна жінка: важливо бути собою!

Ресурсна жінка, яка вона?

Ми вже давно знаємо, що саме від жінки залежить атмосфера, гармонія в стосунках та в домі ... Але щоб все це створювати, жінці необхідно бути в ресурсному стані, щоб було з чого створювати, чим наповнювати і чим надихати. 

Ресурсна жінка має внутрішній стержень. 

У неї є сильне Я. Чітке розуміння того, хто я, яка я, чого хочу, що мені подобається, не подобається, що я люблю, що не терплю, чим дорожу, що мене тримає на землі, як я хочу, щоб мене бачили інші, до чого йду і чого хочу досягти.
Після цих слів відразу зупиніться і задайте собі ці запитання. Ви маєте на них відповіді? Якщо ні, то пора відповісти!

Не втрачайте свою природню ніжність.

Ставши соціально-реалізованими, деякі жінки втрачають ніжність, щедрість, здатність дарувати тепло і ласку. Далеко не всі здатні приймати і обдаровувати любов'ю. Справжня жіночність - глибока, наповнена гармонія, що йде від впевненого розуміння себе. У неї хочеться увійти, зануритися, заспокоїтися. Бути наповненою особистістю просто необхідно. 

 

Розширювати свої знання і навички потрібно постійно. Мати уявлення про різні аспекти життя і любити різні його прояви. Любити світ і людей. Цікавитися багато чим і відчувати смак. Люди бачать жінку через призму того, чим вона займається. 

На наших досягненнях ґрунтується і її самооцінка. 

 

Жінка повинна точно знати, що гідна любові і поваги. Її Я не дасть самооцінці впасти.

Також у ресурсної жінки є простір. Тонка матерія. Жінка здатна утримати у своєму просторі велику кількість людей, у неї високий енергообмін, вона не економить на якості стосунків. І вона може це робити за допомогою власних ресурсів: інтелекту, своїх душевних якостей, своєї справи життя і так далі. Вона може мати вплив в суспільстві чи певному середовищі. 

Будьте собою, будьте в СВОЄМУ ресурсі

 

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is . В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво