Топ-7 додатків для контролю особистих фінансів

Коронакриза спустошила гаманці багатьох українців і продовжує далі випробовувати їх платоспроможність на міцність. Важкі часи вимагають додаткових ресурсів і повного контролю своїх доходів та витрат. У цьому якнайкраще можуть допомогти мобільні додатки, які покажуть найбільші статті витрат і підкажуть, як можна заощадити. Зібрали для вас сім найкорисніших застосунків.

Monefy

Завантажити на iOS та Android.

Це один з найпопулярніших додатків для смартфонів. Він має зручний та зрозумілий інтерфейс, що дозволяє миттєво додавати нові записи та контролювати всі витрати. Monefy дає можливість планувати ваші витрати згідно з заданим бюджетом, а не усіма доходами. Також у додатку є система синхронізації через Dropbox, що дозволить додавати записи з різних пристроїв або слідкувати за всім сімейним бюджетом.

Money Lover

Завантажити на iOS та Android.

Додаток має цікавий дизайн та багато можливостей. Ви сортуєте своє кошти у різні «гаманці» і слідкуєте за їх станом. Головною особливістю Money Lover є те, що він вміє фіксувати ваші боргові зобов’язання та постійні платежі й у потрібний момент нагадуватиме сплатити за комуналку чи внести платіж за кредитом. У додатку ви можете і створювати плани великих покупок чи заощаджень – кошти, які ви хочете відкласти щомісяця, автоматично «зникатимуть» з вашого бюджету, щоб ви на них не розраховували. Також тут можна створювати окремі гаманці й відстежувати, скільки ви витратили, до прикладу, на відпочинку в Затоці.

Wallet

Завантажити на iOS та Android.

Додаток теж може похвалитися простим інтуїтивним інтерфейсом і під час реєстрації надає вам онлайн-помічника, що знайомить з усіма інструментами. Його особливістю є автоматичний контроль ваших фінансів. У Wallet можна підв’язати декілька банківських карток і він синхронізуватиме транзакції за ними й розприділятиме їх за категоріями. Тобто вам не доведеться кожен стакан кави або проїзд у метро вносити вручну. Підсумувати всі свої фінансові операції ви зможете у зрозумілих графіках, створених додатком. Також тут можна знайти актуальні курси валют.

Money Manager

Завантажити на iOS та Android.

Це дуже функціональний застосунок, тому похвалитися простотою інтерфейсу він не може. Проте Money Manager має чимало інших переваг: від синхронізації з ПК до управління кредитним й дебетовими картками. Також у додатку можна задавати ліміт своїх витрат і він нагадуватиме про перевищення цього плану. Тут є калькулятор та календар, а до кожної покупки можна прикріпити чек і віднести її в категорію. За категоріями ви зможете переглядати статистику для розуміння, які витрати слід підкорегувати.

Дзен-мані: облік витрат

Завантажити на iOS та Android.

Додаток може похвалитися максимальною автоматичністю і підійде тим, хто вже сотні разів намагався контролювати свої витрати, але щоразу забував їх записувати. Дзен-мані синхронізується з вашим картковим рахунком і кожну транзакцію автоматично сортує за категоріями. Тут ви також можете побачити дозволені суми на витрати необхідних і не дуже речей.

Spendee

Завантажити на iOS та Android.

У застосунку все дуже просто: є три вкладки – транзакції, статистика і бюджет, і одна велика кнопка для внесення надходжень коштів і витрат. Тут також можна підв’язати банківську картку для зручної синхронізації. У Spendee є ліміт місячного бюджету та планувальник платежів, що нагадує заплатити за дитсадок чи комуналку. Також додаток дає можливість вести спільний бюджет з різних акаунтів.

Expensify

Завантажити на iOS та Android.

Головне завдання цього додатку – розпізнавати касовий чек. Використовувати його дуже просто: потрібно лише сфотографувати чек з магазину чи ресторану, а програма сама його відправить у потрібний розділ витрат. Expensify ідеально підійде тим, хто часто їздить у відрядження і надає керівництву звіт про свої витрати – із застосунком, у якому зібрані всі чеки робити це стане значно простіше.

Джерело: rabota.ua

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is . В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво