Академія Сталого Здоров’я: проект мережі аптек

В “Аптека Доброго Дня” відкрили Академію Сталого Здоров’я. В мережі аптек вирішили не просто дбати про здоров’я та красу українців, продаючи необхідні препарати, вони пішли далі та відкрили Академію Сталого Здоров’я для тих, хто хоче більше дізнатись про базові речі, пов’язані із турботою про себе. 

 

Сьогодні цінність життя та здоров’я для кожного українця значно зросла, тому в “Аптека Доброго Дня” від початку 2023 року наслідують ціль №3 "Міцне здоров'я та благополуччя" із глобальної Стратегії сталого розвитку 2030, що направлена на збереження життя на планеті.

Практична мета Академії – закласти в українцях фундамент таких базових речей, як чек-апи, відмову від самолікування, традицію турботи про себе за допомогою попередження хвороб та збереження зовнішньої краси.

 

Відкриття Академії відбулось в одній із флагманських аптек мережі “Доброго Дня” в Києві та зібрало 30 offline-учасників, та близько 350 учасників, що приєднались до online-трансляції.

Корисні інсайти спікерів відкриття Академії Сталого Здоров’я:

Катерина Толстікова – лікар дієтолог-ендокринолог, засновниця “Школи здоров’я Лікаря Толстікової”

 

*Раціон, який допомагає бути здоровим, лікувати та профілактувати – це раціон, якого ви будете дотримуватись все життя, бо обрана дієта на короткий період, а потім повернення до звичного прийому їжі, не завжди корисної не дасть вам бажаного результату.

 

*Ваш стіл має бути наповнений різнокольоровими ягодами та фруктами кожного дня.

 

*Перестаньте голодувати, а потім зриватися, сідати кожного понеділка на дієти, прибирати повністю всі вуглеводи, доїдати за сином, чоловіком/дружиною, мамою, їсти на ходу, за телефоном, за кермом, у ліфті.

Уляна Вернер – фітнес-тренер, health expert та реабілітолог 

 

*Тренування не спалюють жир. А при деяких умовах, навіть збільшують його кількість 

 

*Заборона на заняття спортом з грижею – минуле століття. З грижею тренуватись обов’язково! Це покращує стан і зменшує біль. Головне – правильний підбір вправ

 

*Ніяке спортивне харчування не потрібне для кращого результату! Всі спортивні добавки не мають доказової бази, а отже і сенсу їх приймати також.

Маргарита Трайдакало – лікар-дерматовенеролог та косметолог

 

*Чим вищий індекс ультрафіолетового випромінювання, тим більша і швидшє ймовірність ушкодження шкіри. Ви можете знайти цей індекс в кожному смартфоні в додатку «Погода». Якщо рівень вище 3 – не забувайте про SPF, головні убори та бажано перебувати у тіні. 

 

*Профілактувати легше, ніж лікувати. Стосується і шкіри. Тому що шкіра – це найбільший орган нашого тіла. І він теж потребує догляду. 

 

*Суха шкіра ≠ зневоднена шкіра. Існує лише 4 типи шкіри: нормальна, суха, жирна, комбінована. Це і є основою для підбору догляду. Все інше – це стани: зневодненість, чутливість, сальність, проблемна шкіра, пігментована та вікова. Ці стани змінні, але теж впливають особливо на сезонний підбір догляду.

Відтепер, щомісяця у форматі онлайн-вебінарів експерти з різних сфер турботи про здоров’я будуть ділитись порадами та практичними навичками із зареєстрованими учасниками Академії Сталого Здоров’я. Участь у вебінарах  Академії безкоштовна.

 

Серед наступних спікерів –  експерти з anti-age напрямку, турботи про внутрішнє та зовнішнє здоров’я. Всі анонси наступних вебінарів мережа “Аптека Доброго Дня” публікуватиме на їх офіційних сторінках в Instagram та Facebook

 

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво: