Де придбати декор до Великодня та як засервірувати святковий стіл?

Весна асоціюється із легкістю, теплом, квітучістю та Великоднем - світлим святом, яке вже зовсім скоро чекатиме на нас. Щоб ще більше відчути атмосферу, пропонуємо додати святкового настрою своїй домівці. Редакція September підготувала ідеї для декору великоднього столу та підбірку брендів, де можна знайти усе для красивого сервірування.

Здається, неможливо уявити затишок без свічок, що дають красиве тепле освітлення та аромат. Prosto Mykolka - творча свічкова майстерня, що цього сезону представила неймовірну колекцію до Великодня. У асортименті знайдете свічки із бджолиного воску у формі писанок, яєчок, півників та інших красивезних форм. 

Великодня колекція від Gunia project - це ніщо інакше, як справжній витвір мистецтва. До колекції увійшли неймовірні керамічні елементи декору та посуду. Як зазначає бренд, головним джерелом натхнення стали вишиті рушники 20ст. з архівів Музею Івана Гончара. Коти, пташки, квіти та епізоди справжнього життя - основні мотиви наївної вишивки, яка лягла в основу дизайну. 

Великодній стіл потребує красивого особливого посуду, який стає ще більш цінним, коли дізнаєшся, що він створений руками українських майстринь. Душа у кожному виробі - це про Lebet.project. Посуд, що наповнений сенсами: підставки для паски та яєць, тарілки, маслянки та горнятка. 

А як щодо прикрашання не лише великоднього столу, а й кошика? ділимося українськими брендами виробів з льону - Lady_di_homeMoonlien та Ptashatam, де ви зможете знайти вишиті рушнички, ранери та скатертини ручної роботи, оздоблені орнаментами та різноманітними символами.

Величезний асортимент декору для дому також можна знайти у Sinsay у розділі "Дім". На сайті представлена великодня колекція, але також сервірування можна підібрати із інших колекцій та використовувати не лише на свято, а й у повсякденному житті.

Декорування великоднього столу - це як прикрашання ялинки перед зимовими святами. Особливий натхненний момент, коли уся сім'я збирається разом.
Що використати при сервіруванні столу?

  • Квіти та гілочки - у вазі (букетом чи по одній), у композиціях та у декорі столових приборів
  • Віночки з лози, доповнені писанками та крашанками
  • Фігурки кроликів, пташок та інших тваринок
  • Високі свічки та підсвічники
  • Текстиль, який додасть об'єму та текстури

    Фото-натхнення для створення вашого особливого святкового столу:

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво: