Ранок 24 лютого змінив усе. Кожен із нас пам'ятає ці сотні повідомлень від рідних із одним закликом — Вставай. Розпочалась війна.
Чи були ми готові? Ні. Чи взагалі ми розуміли масштаби трагедії? Ні.
Емоції, паніка, страх, біль супроводжували нас ще довгий період. Та й що казати, продовжують зараз. Однак, були ті, які здивували. Ті, які змусили аплодувати голосно і щиро. Ті, які заспокоїли і змусили повірити. Бо тоді було не до цього.
Ті, це — наші захисники та президент. Чи пригадуєте ви ті перші відео, коли наш президент намагався щиро нас заспокоїти? Ті самі відео у яких ми чули "МИ ПЕРЕМОЖЕМО!".
На даний момент, він одна із наших опор у цій війні. Кожне його звернення надихає і дає правильне розуміння, що ми в надійних руках.
Наш президент народився на Дніпропетровщині. Дитинство та юність провів у місті Кривий Ріг. Сім'я була досить простою та нічим особливо не виділялась: батько — Олександр Семенович, доктор економічних наук, професор, завкафедрою інформатики Криворізької філії Київського економічного університету, а мати — Римма Володимирівна, зараз веде домашнє господарство, в минулому - інженер.
Мало кому відомо, однак частину освіти Зеленський здобував у Монголії, де чотири роки проживала його родина. Ось чому Володимир досить непогано знає монгольську мову. Адже там він навіть пішов до школи, закінчивши 1-й клас. Згодом родина повернулася на батьківщину. Цікаво, що навчався Володимир дуже добре — у його атестаті лишень дві четвірки. Він був і старостою, і активістом класу, захоплювався спортом і КВК, відвідував танці та гурток самодіяльності, брав участь у студентському театрі естрадних мініатюр.
У 17 років, закінчивши школу, мріяв про кар'єру дипломата. Планував вступити до МДІМО, але здобув вищу освіту юриста у ВНЗ, де працював викладачем його батько.
"Я готовий на все, щоб українці не гинули на війні"
Попри те, що у Володимира Зеленського юридична освіта, за фахом він ніколи не працював, обравши гумористичний напрямок. Те, чим він так захоплювався, стало його покликанням. І з часом переросло в професію. Свою роботу він бачив у жартах, гуморі та можливості тішити людей.
Точка відліку сталась зі створенням команди КВК, яка називалася «Молодий Кривий Ріг». Зібралась команда тих, які мріяли і жадали до змін. Згодом здібних молодих людей запрошують до команди «Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит» для виконання танцювальних номерів. У підсумку Володимир стає виконавцем різних ролей.
Студія «95 квартал» була створена в 1997 році. Учасники КВК зважилися нарешті організувати свій проект. У студентські роки Володимир Зеленський стає капітаном, пише репризи, виконує номера. А дружина( на той час дівчина) Олена займається сценаріями жартів.
Володимир заробляв собі на життя тим, що багато гастролював разом зі своїми жартами. Уже тоді він почав писати сценарії для різних заходів, став виступати на корпоративах.
Згодом Володимир Олександрович одним проектом не обмежується. З'являються не тільки нові гумористичні програми, концерти за участю зірок шоу-бізнесу, але й знімаються цікаві фільми та серіали.
У новорічну ніч 2019 року багато, що змінилося. Він заявив, що балотується в президенти України. Суспільство розділилося. Одні українці відреагували негативно на виступ шоумена. Інші говорили про Володимира Олександровича позитивно: висловили готовність підтримати його своїм голосом, коли прийде час йти голосувати на президентських виборах.
Тоді ж на своїй сторінці в соцмережі Facebook артист оприлюднив відповідне відеозвернення до народу країни, в якому зазначив, що вірить у позитивні зміни в країні. Закликає не стояти осторонь і приєднуватися до його команди. Він вказав, що не важливі стать, релігія, освіта та мова, головне, що «ти ніколи не був у політиці».
Зараз, він той хто надихає.
Він змушує вірити, що зовсім скоро ми усе переможемо та здолаємо.
Бо за нами правда.
Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.
Вам також може бути цікаво: