Натуральний догляд та skinimalism: чому варто познайомитись з брендом natureofthings

Ми знаємо, наскільки для вас важливий гармонійний стан, як ви цінуєте красу та усвідомлений підхід до речей. Тому сьогодні розповідаємо про перлину у світі натурального догляду. 


Бренд natureofthings створює дбайливі засоби, що походять від самої природи:

В чому виражається бачення бренду: 

 

1. У складі формул засобів відсутні небезпечні токсини або агресивні компоненти. Сировина для продукції походить з фермерських господарств або лабораторій, які мають сертифікат Good Manufacturing Practice (GMP).

 

2. Джеймі Лейлані Пелайо, співзасновниця та бренд-директорка, бачить місію бренду у тому, щоб «ділитися найчистішими та найякіснішими продуктами зі світом все більш свідомих споживачів»

 

3. У лінійці бренду представлені засоби, які глибинно впливають на якість та красу шкіри за допомогою натуральних компонентів природного походження, такі як глина рассул, вулканічний попіл Чеджу та сіль Мертвого моря.

 

4. Natureofthings підтримує концепію skinimalism і ідею того, що ефективний догляд не потребує надзусиль.

 

5. Засоби бренду cruelty-free і вони не тестуються на тваринах. «Наша місія — з вдячністю приймати усе, що дала нам природа, не шкодячи їй в жодній формі».

 

6. Бренд пильно дбає про пакування для засобів, тому сталий розвиток та мінімізація шкідливого впливу на планету — частина позиціювання natureofthings. Компанія мінімально брендує свою продукцію, щоб потім порожні баночки можна було використати як свічку, органайзер або домашній аксесуар.

Засновники natureofthings вірять у зв’язок внутрішнього стану із зовнішньою красою, тому компоненти засобів спрямовані на врівноваження та заспокоєння. Наприклад, лінійка для ванни має відновлювальне квіткове молочко з екстрактом малахіту та зміцнювальну сіль із хлоридом магнію – для емоційного відновлення та перезавантаження.

Вибір редакції: 

 

• Пудра для обличчя з саліциловою кислотою – очищувальний засіб з омолоджуючими властивостями та пілінгу, що робить шкіру сяючою. Серед інгредієнтів: вулканічний попіл, льодовикова глина, бромелайн та колоїдна вівсянка.

 

• Нічна маска для обличчя з вітаміном С — містить у складі  потужні антиоксиданти – убіхінон та екстракт люцерни, що стимулюють вироблення колагену та еластину, зменшуючи тонкі лінії та зморшки на обличчі. 

Детальніше ознайомитись з продукцією бренду natureofthings та обрати власний догляд можна на сайті SOULMATES BEAUTY GROUP.

Авторка: Ропаєва Жанна

Якщо ви спеціаліст/-ка у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю

Вам також може бути цікаво: