Що таке карбоксітерапія і як вона впливає на нашу шкіру?

Літній сезон завжди приносить із собою бажання виглядати бездоганно і свіжо. Хочеться, щоб наша шкіра сяяла природним здоров’ям і красою. Однак, не всі косметологічні процедури підходять для виконання влітку через підвищену сонячну активність і ризик пігментації. 

Карбоксітерапія — інноваційний метод догляду за шкірою, який допомагає досягти бажаного сяяння та здорового вигляду без будь-яких сезонних обмежень. Це трьохетапний пілінг на основі фруктових кислот.

Це ефективна процедура для оздоровлення та омолодження. Під час сеансу використовуються спеціальний гель на основі СО2 і маска для посилення результату, які покращують кровообіг та обмінні процеси, добре зволожують, допомагають зменшити зморшки й інші вікові зміни. 

У складі є Бетаїн, СО2 екстракт Алое Вера, Д-пантенол, вітамін А — ці активні компоненти направлені на зволоження, відновлення та заспокоєння шкіри. Результат —  гладенька та пом'якшена шкіра, рівний тон, а ще таке бажане здорове сяяння

Чи можна робити карбоксі вдома?

Процедуру карбоксі роблять косметологи в салонах, проте Sue створили набір, з яким усе легко і швидко можна робити вдома. Терапія, яка сподобається вашій шкірі. 

Sue – це натуральна косметика українського виробництва з історією понад 12 років. Усі засоби підсилюють дію одне одного, легко складаються у комплекси та повноцінний догляд. Виробництво натуральної косметики Sue є сертифікованим GMP.

Що робить карбоксітерапія:

  • розгладжує зморшки
  • висвітлює пігментацію 
  • зменшує постакне
  • додає шкірі свіжості, сяяння та здорового вигляду

Обидва набори мають однакову дію і ефект, проте для чутливої шкіри краще підійде карбоксі з азелаїновою кислотою. Для всіх інших – краще спрацює карбоксітерапія на основі фруктових кислот.

Рекомендуємо уважко прочитати описи наборів, щоб ідеально підібрати свою карбоксітерапію. Фото ведуть на сайт.

Що входить в набір карбоксітерапії?

1. Гель-ексфоліант – розмʼякшує верхній шар епідермісу та готує шкіру до нанесення другого кроку.

2. Гель-активатор – під його дією  виділяється вуглекислий газ, внаслідок чого клітини починають посилено поглинати кисень, це збільшує мікроциркуляцію та активує процес регенерації.

3. Флюїд – заспокоює та відновлює шкіру після процедури. 

+ тканинні маски-таблетки (20 шт.)
+ пензлик для нанесення

Робіть карбоксітерапію ввечері 1 раз на тиждень курсом 2 місяці. Після цього зробіть перерву на 2 місяці і можна починати новий курс. Одного набору карбоксітерапії вистачає на 2 курси. Для зручності радимо обрати день тижня, коли ви традиційно будете робити карбоксі.

Влаштовувати beauty процедури вдома, після робочого дня, під улюблену музику. Ідеально! Час для себе, турбота та класний результат в одному. Зволожена, мʼяка на дотик шкіра, яка має здоровий колір та сяяння. 

Особливості використання карбоксітерапії

1. Під час процедури карбоксітерапії можливе пощипування на першому кроці та легке печіння – на другому. Це нормальна реакція шкіри.

2. Під час курсу карбоксітерапії не можна використовувати інші пілінги для обличчя. Під час перерви між курсами – можна.

3. У складі карбоксітерапії допустимий вміст кислот (5,5% у класичній карбоксі та 6% для шкіри з чутливістю), щоб її можна було робити навіть влітку. Однак важливо використовувати сонцезахист в період активного сонця протягом проходження курсу.

4. Під час курсу утримайтеся від використання інших видів пілінгу. Проте у час перерви між курсами гарним рішенням буде підібрати для себе ензимний пілінг для підтримки результату.

Як робити карбоксі?

Також для більшого ознайомлення прикріпляємо гайд від бренду. Із інструкцією використання, порадами косметологині та поширеними запитаннями. 

Чому важливо використовувати SPF?

Карбоксітерапія – це пілінг, тому пришвидшує відлущення шкіри. За рахунок цього вона стає більш вразлива і фоточутлива, тому без сонцезахисту це може призвести до подразнень чи пігментацій, якщо перебувати на сонці. Також важливо між процедурами використовувати заспокійливі та зволожувальні засоби – це може бути Крок 3 із набору або будь-який інший ваш улюблений засіб: наносити кожен вечір після вмивання та тонізації.

Сяйте завжди, не зважаючи на пору року! Турбуйтеся про себе та свою шкіру. Влаштовуйте улюблений час наодинці, адже ви цього варті.

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: you@september.ua. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво: