Як розпочинати все спочатку?

Війна вдарила дуже боляче, торкнувшись кожної сфери життя. Це – ментальне здоров’я, кар’єра, стосунки, цінності. Кожен із нас постраждав. І значною мірою стосується робочих моментів. Хтось продовжує розвиватись у своїй звичній професійній діяльності, а для когось все розпочинається спочатку. І обидва варіанти є – нормальними. 

 

Ми знайшли важливий допис, який подає важливі життєві поради тим, хто все ж пробує все розпочати спочатку:

1. Шукайте компанію, яка вам відгукується

 

На початку кар’єри слід шукати місце, яке вас мотивує. А керівник та самі цінності компанії вам резонують. Це і є головний стимул. Адже, 90% нас – наше оточення. Тому, важливо оточувати себе тими людьми, які є авторитетом для нас. Не шукайте роботу заради роботи, а заради – знань, досвіду, знайомств та прибутку. Обирайте для себе найкраще.

 

2. Вірте в себе


Так, цю фразу ми чуємо постійно. А чи усвідомлюєте ви її силу?

 

От, ви лишень собі уявіть, що  більшості часу вірите у себе? Уявляєте, наскільки легше та впевненіше ви себе почуватиметеся? Скільки можливостей для вас відкриті. 

 

Віра у себе – основа основ. Усе відбувається методом помилок та здобуття досвіду. А також – віри. Не ставте собі додаткових запитань, а просто – дійте! Навіть, якщо у вас не вийде, ви завжди зможете розпочати спочатку. Завжди. Повірте, всі межі у нас в голові.

 

Основне правило –  JUST DO IT. Не сумнівайтесь. Якщо не вийде – можна спробувати знову! Не проблема. 

 

3. Все ж приготуйтесь багато працювати

 

Кількість важлива, але якість – ще більше. На початку кар’єри буде складно. Багато сумнівів, недовіри, додаткових запитань, розчарувань, помилок. Однак, це – шлях та процес. Часом надто тернистий. Але ви ж пам’ятаєте, що у всього є причинно-наслідковий зв’язок? Абсолютний. Кожна ваша дія призведе до результату. Навіть, якщо вам здається, що ви багато працюєте, а кінця не видно. Можливо, варто не дивитись собі під ноги, а підняти голову?

 

Працювати багато потрібно. Але все ж краще якісно. І важливо – навчитися відпочивати, а не працювати до виснаження. 

4. Думайте і про гроші, і про сенс


Звичайно, цінності, люди – найважливіше. Це без сумніву. Однак, жити добре також хочеться. Тому, намагайтесь поєднувати це. Розуміти, що цінності команди та компанії вам резонують, а ваша робота добре оплачується. Не обезцінюйте себе, але і не ставте занадто великих очікувань на початках. 

 

5. Будьте гнучкі

 

У найскладніші періоди виживають не найсильніші чи безстрашні навіть не найрозумніші. Дають собі раду – гнучкі та ті, хто відкриті до інформації та нового. 

 

Старайтесь вибудовувати свою роботу таким чином, щоб ваш бізнес не залежав ні від кого більше ніж на 40%. Ця цифра гнучка через оптимізацію або заміну. Важливо, щоб у вас був план Б, а ще – С. 

 

6. Просіть допомоги

 

Так, це складно. Але це – важливий навик. Не бійтесь запитати, уточнити чи ще раз перепитати. Це нормально. Це свідчить про вашу сміливість, відкритість та відважність. 

 

7. Не створюйте велосипед 

 

Робіть прості речі – просто. Це правило допомагає зекономити час, зусилля та ресурс. Адже, це дозволить вам йти далі і сконцентруватись на тому, що дійсно має сенс.

 

А ще важливо пам’ятати – You should be open to success. Інколи нам здається, що ми йдемо правильною дорогою, щоб досягти ціль, але насправді дивимося під ноги і рахуємо перешкоди. Бути відкритим до успіху означає – бачити можливості у всьому, що вас оточує. Думайте про те як кожне завдання, задача, ситуація допоможе вам. Намагайтесь не бачити проблему, а – шляхи її вирішення. 

 

Підготувала: Волошина Христина

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво: