Запросіть себе на побачення

Щоб бути щасливою — достатньо мати себе. Турбуватися, любити та виділяти достатньо часу для власних бажань.

Уявіть своє ідеальне побачення, яким воно буде? А чи можна влаштувати його наодинці, виключно для себе? Щоб придумати більше ідей для побачення, зверніться до своїх інтересів.

Що ви любите робити понад усе? - це і стане вашою першою ідеєю.

Побачення з собою та містом

Тепла погода так і манить, щоб йти та безцільно гуляти вуличками свого міста. Оберіть нові для себе маршрути та локації, які вже довгий час чекають у “збережених”. 

Знайдіть місця, де у вашому місті цвітуть дерева, щоб повністю відчути плинність весни. А по дорозі додому можна заглянути на квітковий ринок, та потішити себе букетиком, складеним власноруч. 

А можливо у вашомі місті є улюблена книжкова крамниця? Якщо так, тоді точно варто заглянути туди та поринути у атмосферу. Які новинки з'явилися на поличках? Що зараз серед бестселлерів? Зайдіть насолодититися, і не обов'язково щось купувати)

Ідеальний час для саморефлексії

Побачення з собою - це момент для себе і тільки для себе. Попиваючи каву в улюбленому закладі, можна додати трішки ритуалів, щоб на секунду зупинитись та переконатись, що рухаєтеся у правильному напрямку. 

Питання для саморефлексії [читати тут]

Про любов до себе [читати тут] 

Як давно ви купували один квиток в кіно – для себе?

Момент, щоб повністю насолодитися кінострічкою, або ж відчути себе кінокритиком. Що там зараз у кінотеатрі? Обирайте улюблений жанр, великий попкорн та найзручніше місце, для себе коханої.

До цього ж пункту хочемо віднести театри, музеї, виставки і усі місця, куди ви звикли ходити з кимось.

Щоб запросити себе на побачення, не обов’язково кудись іти, можна влаштувати його вдома!

Набрати ванну з піною, використати бомбочку, яка чекала особливого моменту та дістати улюблені скраби — звучить ідеально. А якщо ще замовити їжу додому? Сет ролів чи можливо вечеря з улюбленого закладу стане ідеальним доповненням до часу з фільмом на фоні.

А який це роман без побачень? Відпочить від цього шумного світу та живи життям, яке ти для себе бажаєш. Влаштовуй особливі побачення для себе та відчуй головною героїнею свого життя. 

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво: