Як оригінально пофарбувати великодні писанки?

Писанки невід'ємний атрибут Великодня. Вони символізують весну і відродження нового життя, а процесу їхньому створенню варто приділити особливу увагу.

 

Традиційно яйця фарбують у Чистий четвер, напередодні Великодня. Тож ми вирішили поділитися з вами ідеями їхнього оформлення.

1. Патріотичні писанки

2. Великодні яйця у стилі мінімалізм

Яйця, оформлені у стилі мінімалізм, створять вдома особливу атмосферу тепла та затишку. Виготовити їх дуже просто, однак вигляд вони мають надзвичайно ефектний. Дивись!

 

Вам знадобляться:

штучні гілочки верби,
олов’яний дріт,
чорний водостійкий маркер.

 

Олов’яний дріт і маркер допоможуть перетворити звичайне яйце на зворушливого зайчика, а з вербових котиків вийде чудовий весняний віночок. Березовий зріз, гілочки верби, молоток і цвяхи — все, що потрібно для створення оригінальної підставки для великоднього яйця. А якщо помістиш всередину ще й легку пір’їнку, підставка нагадуватиме затишне пташине гніздечко.

3. Писанки "космічні"

4. Писанки у стилі "омбре"

Матеріали:

 – харчовий барвник;
 – вода та ложка/ополоник.

 

Як фарбувати:

Розведіть фарбу у воді та налийте її у стакан. За допомогою ложки чи ополоника опускайте яйце до половини у стакан з фарбою. Робіть це протягом 3 хвилин. Потім підніміть яйце, щоб вода покривало його наполовину ще на 5 хвилин. Так само піднімайте та опускайте яйце.

5. Мармурові яйця

Матеріали:
 – лак для нігтів;
 – вода.

 

Як фарбувати:

У миску з водою дайте кілька крапель лаку для нігтів. За допомогою зубочистки створіть на поверхні води довільний візерунок.

Покладіть яйце у воду, щоб лакова плівка повністю покрила яйце. Залиште на 10-15 хвилин, потім дістаньте та залиште висихати.

Замість лаку можна використовувати олійну (художню) фарбу.

6. Мозаїка

Матеріали:
 – фарба для яєць;
 – варені нефарбовані яйця.

 

Як фарбувати:

Зваріть яйця та пофарбуйте їх у потрібний колір. Зваріть декілька яєць і не фарбуйте їх. З нефарбованих яєць подрібніть шкарлупу.

7. Великодні яйця без барвників

8. Яйця Tie-Dye

Матеріали:
 – харчовий барвник (3-4 кольори);
 – паперовий рушник.

 

Як фарбувати:

Помиті та зварені яйця загорніть в паперовий рушник. По периметру яйця нанесіть по каплі харчових барвників різних кольорів.

 

Залиште яйце висохнути і тільки тоді розгортайте.

9. Пастельні писанки

Матеріали:
 – збиті вершки;
 – харчовий барвник (кілька кольорів).

 

Як фарбувати:

Збийте вершки. Краще взяти охолоджені і з найбільшим відсотком жирності. На поверхню маси нанесіть кілька кольорів харчового барвника. За допомогою зубочистки зробіть на поверхні довільні візерунки.

10. Пасхальний декупаж

Матеріали:
 – білок;
 – серветка для декупажу.

 

Як фарбувати:

Виріжте з салфетки потрібний вам малюнок. Збийте білок. Замотайте сухе варене яйце в салфетку та промокніть збитим білком.

Ідеї для прикрашання:

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is . В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.