Мій щасливий ранок — настанови та рецепти від September

Кожна з нас час від часу чула фразу "як ранок розпочнеш — таким він і буде", частково це так, але слід зазначити, що щасливі ранки не настають, вони утворюються власноруч! І допомогти цьому може безліч моментів. Наприклад, якщо ви переживаєте складний період або ж ви прокидаєтесь із відчуттям тривожності та страху — спробуйте метод установок. Це не ілюзія чи чарівні слова, які щось змінять, але це те, що змусить вас трішки заспокоїтись і проаналізувати усе із холодним розумом.

 

Установки — індивідуальний метод, який підкріплюється не лише фразами, а також це може бути молитва та слова вдячності. Спробуйте прописати собі те, що ви хочете сказати сама собі, коли нікого немає. Те, що знаєте лише ви. Подякувати собі, обійняти себе та бути собі опорою.

Дозвольте собі повірити в їх силу і почати свій день з проблиску позитиву і енергії, спрямованих на успіх, віру, завзятість і готовність продовжувати ваш шлях.

До речі, у книзі відомого автора і мотиваційного оратора Джека Кенфілда, який є співавтором знаменитої книги «Курячий бульйон для душі. 101 найкраща історія», прописані загальні установки, які можуть відгукнутися кожному:

 

 — «Я вважаю за краще змінити свої думки, образи і поведінку, щоб реагувати по-іншому і отримувати кращі результати».

 — «Щодня я стикаюся з позитивним настроєм, який дає мені можливість по-справжньому вірити в те, що все можливо».
 — «Щодня я розширюю свою зону комфорту, використовуючи установки (настанови/атитюди), які наповнюють мою підсвідомість позитивними думками і образами».
 — «Я сміливо крокую до мети, доки не досягну її, або чогось кращого, тому що я знаю, що те, чого я хочу, теж хоче мене».
 — «Я постійно розміщую в інтернеті (роблю пости) пости і оновлений список досягнень, де я можу їх бачити, що мотивує мене залишатися в курсі подій».
 — «Я радію, коли мене оточують люди з позитивним ставленням до життя, котрі мають підхід до життя, орієнтований на рішення проблем».
 — «Кожен внесок, який я роблю в часі і грошах, допомагає іншим і розширює достаток в моєму житті».
 — «Я прощаю і відпускаю болі з минулого, і повторно спрямовую свою енергію на позитивні, цілеспрямовані види діяльності».

Легкі рецепти сніданку від September:

1. Ніжний скрембл з сиром і зеленню 

Яйця 2 шт

Сир рікотта 2 ст.л (60 гр)

Зелена цибуля,свіжий кріп 

Слабосолоний голець або інша червона риба 4 шматки

Цільнозернові тости 2 шт

Сіль, перець за смаком

Масло топлене 5 гр

 

Приготування 

1.Збити яйця з сіллю і перцем.  Вилити в розігрітіу сковороду з топленим або іншим маслом і на середньому вогні, постійно помішуючи, готувати поки яйця не почнуть густіти 1-2 хвилини. 

2.Додати сир і дрібно порізану зелену цибулю (до 1 ч.л.). Готувати, помішуючи, ще 1 хвилину і зняти з вогню. 

3.У тостері, духовці або на сухій сковороді підсушити хліб. Також можна викласти на нього скрембл, рибу і посипати порізаним кропом.

2. Омлет з тунцем, помідорами і моцареллою

Яйце-2шт. 

Молоко-50мл. 

Тунець консервований у власному соку-1 б. (50гр.)

Помідори чері-3шт. (або 1 маленький помідор)

Моцарелла або будь який сир-50гр. 

Салатний мікс або інша зелень-для подачі

Оливкове масло-0,5 ч.л. 

Соус бальзамік-для подачі

Сіль,перець-за смаком 

 

Приготування

1. Консервований тунець викладаємо на розігріту сковороду(злити лишню воду)з невеликою кількістю рослинного масла і гріємо його.

2. Яйця збиваємо з молоком, солимо їх, перчимо і виливаємо до тунця.

3. Смажимо омлет під кришкою до готовності, потім викладаємо посередині розрізаний помідор і порізану моцареллу. З помідора видаляємо м’яку частину, якщо чері,то не потрібно видаляти. 

4. Складаємо омлет навпіл, смажимо ще хвилинку і викладаємо на блюдо. 

5. Зверху викладаємо салатний мікс, поливаємо соусом бальзамік і посипаємо чорним перцем.

3. Тако з хумусом і яйцями

Тако-2 шт

Хумус-2-4 ст.л. 

Яйця-2шт. 

Печериці- 1-2 шт. 

Цибуля-1 шт(маленька)

Фета-20-30гр. 

Вялені помідори-1шт(можна без)

Оливкова олія-1 ч.л

Зелень- петрушка, кріп…

 

Приготування: 

Притушуємо цибулю з печерицями 5-6 хв. не довго, щоб гриби не виділили воду,додаємо сирі яйця, порізані петрушку,кріп(шпинат) по одній гілочці, сіль,перець,сушені трави.Готуємо ще 3-4хв. Тако розігріти на сковороді(можна і не гріти).І збираємо: намазуємо тако хумусом, викладаємо яйця з грибами, фету і вялені томати. Подавати з зеленню, помідором і оливками!

4. Творожні панкейки

Творог 5%-150гр. 

Яйце-1шт

Борошно-35гр(будь яке)

Вода або молоко-100-130гр(залежить від вологості творогу)

Сіль-дрібка 

 

Приготування:

Творог, яйце, муку,воду, сіль збиваємо погружним блендером, до однорідної маси. 

Смажимо на антипригарній сковороді без масла. Панкейки дуже ніжні, тому перевертаємо коли тісто схватилося. З цієї маси виходить 4-5 панкейків. 

На фото з арахісовою пастою і чорним шоколадом. 

5. Прості сирники

Творог 5 або 9% 300 гр.

1 яйце

1 ст.л. рисового або пшеничного борошна. 

1-2 ст.л цукру, дрібка солі..

 

Приготування:

Творог протерти через сито, яйце перемішати з цукром, добавити до творога, потім борошно,дрібку солі, виделкою все пом’яти. Дощечку посипати борошном,формувати кульки, трішки приплюснути.

Смажити на невеликій кількості масла або олії!до золотистої скоринки. Виходить 6-7 сирничків. Смакує з йогуртом, ягодами, медом і т.д

Вірте в силу ранків, в тисячі можливостей, які з кожним новим початком дня вам надаються і можуть бути тим найщасливішим моментом для Вас!

Більше рецептів сніданків тут.

Якщо ви спеціаліст у своїй сфері та бажаєте, щоб про вас дізналася аудиторія September — напишіть нам на пошту: writer@september.is. В e-mail вкажіть інформацію про себе, чим ви займаєтеся, та на яку тему бажаєте написати статтю.

Вам також може бути цікаво: